Na topie

Gra Portal do pobrania za darmo przez Steam (download)

Autor:
Jakub Kralka

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Valve

Pierwsza część gry Portal okazała się gigantycznym sukcesem i to do tego stopnia, że firma postanowiła rozdawać go... za darmo! Ale uwaga, tylko przez kilka dni.

AA

Jeżeli znajdujecie się w posiadaniu konta w platformie Steam, to czym prędzej zachęcamy was do wyszukania tam gry Portal i dodania jej do swoich zasobów poprzez naciśnięcie przycisku "zainstaluj". Gra zostanie przypisana do waszego profilu i pozostanie tam na zawsze.
 

Screen z gry Portal 2
 

Rozdawnictwo Portalu nie potrwa długo - tylko do 20 września, dlatego sugerujemy pośpiech.

Wszystko to jest zapewne elementem kampanii promocyjnej drugiej części gry, która zadebiutowała na rynku w lutym, sprzedaje się znakomicie i wciąż jest bardzo poważną kandydatką do miana "gry roku". Teraz świat kolorowych portali będzie miało okazję poznać jeszcze więcej osób.

Aby pobrać grę należy mieć konto w serwisie Steam, gdyż jest dostępna jedynie w cyfrowej dystrybucji. Można je założyć zupełnie za darmo po pobraniu niewielkiego klienta i zainstalowaniu go w swoim systemie.
 

 Więcej o grach:

Źródło: steam

Odsłon: 22829 Skomentuj newsa
Komentarze

51

Udostępnij
  1. radoslaw999
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:21

    O dzięki za info :)

    Skomentuj

    1. ziomex983
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-17 19:52

      Na początku portal też był za darmo

      Skomentuj

    2. aleurwal
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-17 22:06

      już dodane ^^

      Skomentuj

      1. Igoruss
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-18 22:33

        Już ukończone :D
        Ta gra jest zdecydowanie za krótka. Przez 3/4 gry masz wrażenie że to dopiero taki samouczek przed prawdziwą rozgrywką. Co nie zmienia faktu że to tytuł warty zagrania

        Skomentuj

  2. Fourth Illusion
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:21

    od Nvidi jest portal first slise czy jakos tak i to praktycznie to samo ;]

    Skomentuj

    1. kamilo793
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-17 15:28

      Przecież Portal: First Slise to jest demo Portala... Jak możesz to porównywać do pełnej wersji?

      Skomentuj

    2. Joey.669
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-17 15:28

      first slice to demo

      Skomentuj

  3. Paweł Maziarz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:28

    Więcej takich akcji ;)

    Skomentuj

  4. Warmonger
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:30

    Fajnie, ale... niedawno przeszedłem drugą część, po co mi pierwsza? :? Lepsza na pewno nie będzie, a do dwójki można ściągnąć masę dodatkowych map.

    Skomentuj

    1. bezlerg
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-17 15:36

      Nie wiem jaki był sens przechodzenia 2 części, bez znajomości podstawki :3

      Skomentuj

      1. Warmonger
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-17 15:42

        Sens? Gra jest fantastyczna i to w dużej mierze dzięki fabule. Jakoś nie wydawała się niezrozumiała, choć być może przeoczyłem parę aluzji.

        Skomentuj

        1. JoHnNy08PL
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-17 16:47

          To przeoczyłeś ich pełno
          I to one są najlepsze! :P

          Skomentuj

  5. force
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:31

    każdy Polak bierze bo jest za darmo, nawet jak nigdy nie zagra.

    Skomentuj

  6. komefserwis
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:35

    Mam i ja....

    Skomentuj

  7. Tanis20
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:55

    Ta gra jest nuda :P

    Skomentuj

      1. Tanis20
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-17 18:05

        Oj gimbusie gimbusie ; ]

        Skomentuj

  8. oppsss
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 15:55

    dziękuje za informacje, przydała się :]

    Skomentuj

  9. jeomax.co.uk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 16:09

    Nie wiem, skad to info. U mnie Portal nie jest darmowy, a jak go wyszukuje, to kosztuje 15 funtow. Darmowych gier zreszta nie trzeba wyszukiwac, bo same sie pojawiaja w bibliotece i wystarczy je zainstalowac.
    Jakas lipa, cos jak VOD - mozesz ogladac video tylko z terytorium Polski. Dyskryminacja, znaczy sie.

    Skomentuj

    1. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-17 16:14

      Aaa... juz trafilem - maly, niepozorny guziczek w towarzystwie innych, z cenami ;-) OK, dodalem, ciagne, zobaczymy. Kiedys darmowe gry sie same pojawialy w bibliotece, nie to, co teraz :-]

      Skomentuj

      1. Piotrek_P
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-17 17:42

        Gdyby nie benchmark, to pewnie nawet bym nie zauważył, że gra jest darmowa.

        Skomentuj

        1. Igoruss
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-17 19:32

          I chwała benchowi za to ! :) tez pobieram

          Skomentuj

  10. Patrick.
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 16:11

    Raz była taka akcja ale się spóźniłem, ale tym razem w końcu ją pobiorę, bo grałem w demo i bardzo mi się spodobała : )

    Skomentuj

  11. Thevion
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 16:23

    Więcej takich niusów!

    Skomentuj

  12. dziadeke
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 16:38

    Na allegro już handel kwitnie.

    Skomentuj

  13. Annanke
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 16:40

    Z tego co pamiętam już raz był darmowy :)

    Skomentuj

  14. Deathstar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 16:52

    O.o darmówka :d. Super.

    Skomentuj

  15. prz3m3k96
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 16:57

    Ja za darmo portala, już miałem w tamtym roku.

    Skomentuj

  16. Piotrek_P
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 17:38

    Dzięki za info. Chciałem kupić dwójkę, ale jedynki nie przeszedłem. Teraz mam okazje.

    Skomentuj

  17. 19arek93
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 18:10

    Już były takie akcje z Portalem.

    Skomentuj

  18. Tito1987
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 18:39

    Ciekawe kiedy Dirt 3 będzie za "FREE" hehhehh. Kumpel skorzystał z tego wycieku kluczy... Zassał dirta przez steama i zdążył zrobić sobie konto w GFWL xD 2 dni później wywalili mu dirta ze steama to sobie ściągnął z neta scrackowanego i se dalej łupie w multiplayera.... Konto w GFWL nie skasowali heheh

    Skomentuj

    1. jurcys
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-17 19:55

      radio do samochodu albo samochód też komuś zaje.ał?

      Skomentuj

  19. Malwin
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 19:14

    http://www.youtube.com/watch?v=603izhzohos

    Alien Swarm to świetna gra wystarczy zachęcić 3 znajomych i można mieć niezły ubaw :)

    Skomentuj

    1. LopezDaVinci
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-19 18:21

      Popieram Alien Swarm rządzi :D szkoda tylko, że jedna kampania jest i szybko się nudzi jak się zdobyło już wszystkie osiągnięcia ;)

      Co do Portala obczaję co to? Kiedyś łyszałem o tej gierze, ale jakoś mnie nie ciągnęło, aby sprawdzić. Tera mam szansę, heh :)e

      Skomentuj

  20. Kubex52
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 19:51

    Super! Dzięki :-)

    Skomentuj

  21. Vassago
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-17 22:31

    Nie cierpię Steam :/

    Skomentuj

    1. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-18 00:30

      Ja tez. Wydalem "troche" kasy na rewelacyjne obnizki wielu gier, w ktore w koncu i tak nie gram ;-)

      Skomentuj

      1. Slammer88
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-19 23:20

        Czyli jak mam rozumieć ten koment .Nie cierpisz steam bo kupiłeś tam gry w które nie grasz ? Jakim cudem to wina steam ?

        Poza tym jak można nie lubić steama .Mała aplikacja dzięki której masz wszystkie gry pod ręką możesz je ściągnąć z serwerów steam w razie gdy ci się płyta zgubi/zniszczy.W razie gdy gra się jakoś zepsuje coś usuniesz lub coś w trym stylu wystarczy kliknąć jeden przycisk dzięki steam sam sprawdzi integralność gry i naprawi usterkę.Steam sam zawsze zaktualizuje twoje gry do najnowszej wersji jak tylko wyjdzie patch,nie musisz chodzić po stronach żeby go szukać a potem instalować.Masz dostęp do usługi friends dzięki czemu wiesz w co grają w danym czasie twoi znajomi.możecie łatwo zapraszać się do gier zamiast pisać na gg o jakieś ip czy inne pierdoły.Możesz prowadzić rozmowy głosowe/tekstowe a nawet tworzyć konwersacje dla wielu graczy które czasami się sprawdzają (np. w grze all talk dla wszystkich a poza grą tworzysz sobie pokój dla drużyny którym będziecie się komunikować). Do tego możesz porównywać swoje statystyki z przyjaciółmi.W łatwy sposób dzielić się screenami z gier .Wciskasz f12 i masz screena w swoim profilu.Każda gra posiada steam cloud który zapisuje ustawienia gry /klawiszy itp.dzięki czemu po reinstalacji czy zmiany komputera masz wciąż swoje ustawienia.Gra prowadzi różnego rodzaju statystyki i wiesz np. ile spędziłeś w danej grze czasu albo w ostatnich 2 tygodniach.
        łatwo jest napisać "nie cierpię steama".Trudniej jest napisać dlaczego.

        Skomentuj

  22. IzZy95
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-18 01:12

    Portal już kiedyś był rozdawany za free na steam też przez kilka dni.; D I oczywiście ja z tego skorzystałem i od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Portala.;d

    Skomentuj

  23. Eclip7e
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-18 02:43

    Imho promocja dla polskich biedakuff

    Skomentuj

    1. giv86
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-18 09:11

      Ha! Nie grałem w jedynkę ani dwójkę, ale kiedy nadarza się okazja to należy skorzystać. Co do polskich biedakuff... Jedno być biednym i nie mieć kasy, drugie skorzystać z promocji. Jak Twoja mama chodzi do sklepów i kupuje ciuchy po przecenie to też mówisz że jest biedaczką?
      Opanujcie się trolliki kochane, bo to naprawdę jest żałosne.

      Skomentuj

    2. Bucek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-18 10:28

      Co za bałwan jeden z drugim... Za dramo to gorsza gra? Osobiście też nie grałem w żadną z części i chętnie sobie zobaczę;)

      Skomentuj

      1. c0lin.
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-18 19:33

        Ja również jestem ciekaw gry, a nie kupowałem bo mnie nie ciekawiła - dają to bierz (...) ^^

        Skomentuj

  24. randallandhopkirk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-18 10:27

    Ja kieruje się głupią zasadą: jeżeli gra mnie interesuje kupuję w dniu premiery, jeżeli nie jestem do końca przekonany - czekam do pierwszej obniżki ceny. W przypadku gdy gra mnie nie interesuje - nie biorę nawet za darmo. Co do Portala 1 kupiłem po pierwszej promocji i muszę powiedzieć że gra jest bardzo ciekawa i oryginalna - jeżeli ktoś nie boi się odrobinę pomyśleć to gorąco polecam !

    Skomentuj

  25. malyperelka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-18 11:05

    Ja się boję , więc nie zasysam ...

    Skomentuj

  26. savater
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-18 14:22

    ja juz przedchwila przeszedlem portala ;p dzieki za info !

    Skomentuj

    1. niesmiertelny
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-18 16:07

      ja też, ale teraz będę mógł doinstalować sobie prelude hehe.
      A giera jest przemega.

      Skomentuj

  27. chronos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-19 19:57

    Pośpiech, ok. Pytanie tylko dlaczego nie mogę założyć tego durnego konta w Steamie? Ciągle mam "utworzenie konta nie powiodło się". Porażka

    Skomentuj

  28. miomol
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-20 00:51

    Dzięki wielkie :), gra się ściągała 6h przy internecie 1Mb/s. :)

    Skomentuj

  29. goniec2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-20 17:58

    bajerka, dzx a info :)

    Skomentuj

  30. zmarzlak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-20 20:00

    Mi się niestety nie udało gra znów kosztuje 6,99 euro :(