• benchmark.pl
 • Gry
 • Hitman z 12 mln graczy, gra doczeka się wydania Definitive Edition
Gry

Hitman z 12 mln graczy, gra doczeka się wydania Definitive Edition

z dnia 2018-04-06
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Przygody Agenta 47 cały czas cieszą się sporym zainteresowaniem. Ostatnia cześć serii Hitman przyciągnęła już 12 mln graczy.

Swojego czasu przyszłość serii Hitman stanęła pod znakiem zapytania, ale ostatecznie udało się ją uratować. Całe szczęście, bo widać, że gracze cały czas bardzo ten cykl lubią.

IO Interactive pochwaliło się, iż Hitman przyciągnął już 12 mln graczy. Mowa o ostatniej odsłonie, a nie całej serii. Przypomnijmy, że pojawiła się ona w 2016 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. Początkowo spore kontrowersje budziła dystrybucja w epizodach, ale widać, ze ostatecznie nie przeszkodziło to w osiągnieciu sukcesu.

Co więcej, gra jest najpopularniejsza właśnie teraz, w zeszłym tygodniu twórcy odnotowali rekordową aktywność na serwerach. Zapewne nie bez znaczenia był tutaj fakt, iż gracze mogli za darmo sprawdzać epizod Sapienza.

Hitman: Definitive Edition

Jednocześnie IO Interactive zapowiedziało kolejne wydanie gry. Hitman: Definitive Edition, bo o nim mowa, to zestaw, który zawierać będzie elementy z Hitman: Game of the Year Edition oraz kilka dodatków - kolejne stroje, misje i Blood Money Requiem Pack.

Hitman: Definitive Edition pojawi się wyłącznie na konsolach. Premierę zaplanowano na 15 maja.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: ioi

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Frajerzy się znajdą smutne ale cóż:(
  Zaloguj się
 • avatar
  To jest ta część pocięta na płatne kawałki gdzie kosztowała/kosztuje w przybliżeniu 350 zł/250 zł? Jeśli to jest to...hmm...ludzie to debile? :D
  Zaloguj się