Na topie

Kompaktowy tuner DVB-T dla urządzeń Apple

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Tunery TV

Kategoria: Tunery TV Producenci: Apple

Naziemna telewizja cyfrowa dla iPhone'a i iPada.

iD-iPadTV tuner wygląd

AA

Firma iD4Mobile zaprezentowała kompaktowy tuner telewizyjny DVB-T, stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych firmy Apple – iD-iPadTV.

iD-iPadTV to tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, charakteryzujący się kompaktowymi wymiarami. Urządzenie zostało zaprojektowane dla urządzeń mobilnych firmy Apple, a konkretnie iPhone (iOS 5.1) i iPad (iOS 4.3.3). Dedykowane im oprogramowanie (iDTV) można pobrać ze sklepu App Store.

Aplikacja ta poza standardowymi opcjami (konfiguracja, skanowanie i zapisywanie kanałów), cechuje się też wyświetlaniem informacji o aktualnie odtwarzanym i kolejnym programie oraz umożliwia nagrywanie materiałów i wybór opcjonalnych ścieżek dźwiękowych. Została także wyposażona w funkcję TimeShift, umożliwiającą zatrzymywanie i cofanie emitowanych programów.

Tuner został wyposażony w akumulator, mający gwarantować 9 godzin pracy na jednym załadowaniu. Takie rozwiązanie dodatkowo sprawia, że korzystając z niego, akumulator w iPhonie lub iPadzie nie będzie się szybciej wyczerpywał. Pełne ładowanie urządzenia trwa około trzech godzin i odbywa się poprzez złącze USB.

Galeria

iD-iPadTV nie wymaga bezpośredniego połączenia z Internetem. Wystarczy podpiąć jedną z dwóch anten, znajdujących się w zestawie. Mniejsza – teleskopowa, wpinana jest do tunera, natomiast magnetyczna ma metrowy kabel, zakończony standardowym złączem antenowym. Z urządzeniem Apple, tuner łączy się poprzez złącze 30-pinowe lub przez port Ligtning (z wykorzystaniem przejściówki).

Specyfikacja:

iD-iPadTV tuner specyfikacja

Tuner iD-iPadTV jest już dostępny na rynku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 299 złotych.

Źródło: iD4Mobile

Odsłon: 13081 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. QaziG
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2013-02-09 13:55

  te wszystkie dvb-t na USB chińskie ,to niezłe badziewie
  jakość obrazu fatalna ,widać kwadraty kompresji i na 2x core cpu potrafi przyciąć ... urz0085 miałem cabletecha i tylko 1 mux mi odbierał
  szkoda gadać

  Skomentuj

 2. Dragonik
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2013-02-09 15:22

  Mój kolega ma cabeltecha i rzeczywiście rewelacji nie ma z resztą i tak nie ma co oglądać w telewizji

  Skomentuj

 3. vaclav_m
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2013-02-11 07:14

  Za drogo...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!