Na topie

Jakub Bielak twarzą marki Navitel

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Mobile Ciekawostki Producenci: Navitel

Jazda Polska, K2 - kierowców dwóch czy Wypad z kraju. Widzowie TVN Turbo kojarzą go na pewno, a ci, którzy nie oglądają programów tej stacji, ale interesują się motoryzacją – …pewnie też. Jakub Bielak, bo o nim mowa, został nowym ambasadorem marki Navitel.

 • Jakub Bielak twarzą marki Navitel
A A

Jakub Bielak to nie tylko znany prezenter telewizyjny, ale też trener jazdy oraz współzałożyciel warszawskiej Akademii Bezpiecznej Jazdy, a zwiększanie bezpieczeństwa na drogach jest też celem firmy Navitel, produkującej gadżety dla zmotoryzowanych. Współpraca wydaje się więc naturalna, na co zwraca również uwagę dyrektor generalny Tobiasz Jankowski:

„Wybór nowego ambasadora marki nie jest przypadkowy – komentował Jankowski. – Umiejętności naszego ambasadora, poparte wieloletnią praktyką oraz ogólna wiedza dotycząca prowadzenia pojazdu są dla nas niezwykle ważne w procesie edukacji początkujących kierowców. Obecnie chcemy skoncentrować się na poprawie bezpieczeństwa na drogach. Wierzę, że razem uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Na koniec dodam, że to dopiero pierwszy krok w stronę rozwoju nowego projektu, który wkrótce planujemy wdrożyć”.

Navitel logo

Nowy ambasador będzie promował urządzenia marki, w której portfolio znajdują się nawigacje GPS, wideorejestratory, urządzenia hybrydowe oraz najrozmaitsze akcesoria zwiększające komfort i bezpieczeństwo kierowców. Oddajmy więc mu głos:

„Rozwój nowoczesnej technologii adoptowanej do współczesnych samochodów stawia przed kierowcami nowe wyzwania. Zmieniają się nie tylko pojazdy, ale także infrastruktura drogowa, zasady według których poruszamy się po drogach. […] Dzięki współpracy z firmą NAVITEL postaram się pomóc kierowcom poruszać się bezpiecznie po drogach, korzystając świadomie ze zdobyczy najnowszej technologii” – powiedział Jakub Bielak. 

Źródło: Navitel

Odsłon: 5890 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. Kropeczka
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-10 12:54

  Nie znam, nie kojarzę.....

  Podobnie jak marki....

  Czyli jak dla mnie podwójny anonim

  Skomentuj

 2. ahael
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-13 04:00

  Nie znam w ogóle. Ostatnio najbardziej kojarzę Jacka Balkana i lubię jego Motodziennik na YT, a ogólnie ponoć też wiele lat się tym zajmuje...Z klas samych w sobie to Pan Włodzimierz Zientarski.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!