Na topie

Specjalisto IT, wygraj serwer NAS od Asustora

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Sprzęt do firmy Producenci: Asustor

Firma Asustor zorganizowała konkurs dla specjalistów IT, w którym do wygrania jest egzemplarz jej nowego serwera NAS – modelu AS6302T.

 • Specjalisto IT, wygraj serwer NAS od Asustora
A A

Jeśli jesteś specjalistą od IT / MIS, to właśnie stanąłeś przed szansą na wygranie nowego serwera NAS firmy Asustor. Wystarczy wykonać kilka kroków i poprawnie odpowiedzieć na zadane pytania.

Do wygrania jest konkretnie Asustor AS6302T, który niedawno zadebiutował w ofercie tego producenta. Jest to dwuzatokowy serwer NAS z dwurdzeniowym procesorem Intel Celeron J3355 i 2 GB RAM-u. Sprzęt obsługuje liczne rozwiązania zabezpieczające pliki (m.in. firewall, bezpieczne łączenie i dwustopniowy system weryfikacji), usprawniające zarządzanie (prosty system migracji danych, liczne aplikacje, także mobilne oraz dostęp zdalny – WOW/WOL) i rozszerzające funkcjonalność (w tym: obsługa wideo 4K).

Aby wygrać NAS-a, należy polubić stronę producenta na Facebooku i opublikowany przez niego wpis oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym oprócz swoich danych trzeba podać jeszcze poprawne odpowiedzi na kilkanaście pytań dotyczących oferty Asustora i podzielić się swoją opinią na jej temat. Szczegóły, regulamin oraz sam formularz – to wszystko znajduje się na oficjalnej stronie konkursowej.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie specjaliści od IT / MIS. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września bieżącego roku.

Źródło: Asustor

Odsłon: 3424 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Dizzy
  Oceń komentarz:

  8    

  Opublikowano: 2017-08-10 15:31

  Jak ja nie trawię konkursów typu "polub stronę na facebook". Dyskryminacja dla ludzi którzy tego g**** nie mają.

  Skomentuj

  1. Kenjiro
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2017-08-10 18:49

   A bo widzisz, to coś jak pocałujcie misia w d..., a może coś misiowi skapnie...

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!