Na topie

Superzłoczyńcy chcą zagarnąć świat - dziś premiera nowej gry z serii LEGO

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzisiaj na polskich półkach sklepowych wylądowały pierwsze egzemplarze gry LEGO DC Super-Złoczyńcy, która zbiera niezłe oceny i – jak poprzednie – powinna dostarczyć sporo zabawy.

  • Superzłoczyńcy chcą zagarnąć świat - dziś premiera nowej gry z serii LEGO
A A

Dzisiaj w Polsce miejsce ma oficjalna premiera gry LEGO DC Super-Złoczyńcy – najnowszej produkcji, która bawić ma graczy niezależnie od wieku i posiadanego urządzenia. Tytuł ten dostępny jest bowiem w wersjach przeznaczonych na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

W nowej grze z cyklu LEGO gracz zostaje przeniesiony do świata DC, z którego zniknęła Liga Sprawiedliwości i może stworzyć własnego superzłoczyńcę, nad którym później będzie mógł przejąć kontrolę. Twórcy postarali się o rozbudowany kreator postaci, który ma być dobrym uzupełnieniem rozgrywki. 

„Stwórz i graj całkiem nowym złoczyńcą, który, płatając złośliwe figle i siejąc spustoszenie w przepełnionym akcją otwartym świecie DC, da się wszystkim we znaki. [...] Wraz z osławionymi Superzłoczyńcami DC, Jokerem i Harley Quinn, a także wieloma innymi członkami Ligi Niesprawiedliwości, wyrusz w pasjonującą przygodę”, czytamy w opisie.

Poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun gry LEGO DC Super-Złoczyńcy z polskim dubbingiem, na który można liczyć także podczas zabawy:

Źródło: Cenega, Warner Bros.

Odsłon: 2454 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!