Mobile

Znamy cenę zakrzywionego smartfona LG G Flex

opublikowano przez w dniu 2013-11-09

Zgodnie z tym, co wyjawili przedstawiciele LG kosztować ma ono około 940 dolarów.

LG G Flex smartfon cena

Sporo ostatnio mówi się o LG G Flex. Nie może być jednak inaczej, ponieważ koreański producent zdaje się mieć wobec swojego najnowszego smartfona dużo ambitniejsze plany niż początkowo to sugerowano.

Przypomnijmy, że model ten wyróżnia się na tle większości dostępnych na rynku smartfonów nie tyle specyfikacją (chociaż ta jest naprawdę dobra), co wyglądem. Producent zastosował tutaj zakrzywiony ekran, przez co całe urządzenie nabrało dość nietypowych kształtów.

Tego typu konstrukcja to jednak pierwszy krok do prawdziwie elastycznych smartfonów i wygląda na to, że LG chce powoli wprowadzać w temat jak największą liczbę użytkowników. Początkowo zapowiadano, że smartfon pojawi się tylko w Korei, ale ostatecznie zdecydowano się wprowadzić go do sprzedaży również w USA i Europie.

Tajemnicą pozostawała jednak cena urządzenia, którą poznaliśmy dopiero teraz. Zgodnie z tym, co wyjawili przedstawiciele LG kosztować ma ono około 940 dolarów. Już 12 listopada smartfon pojawi się na rodzimym rynku producenta, a do Europy trafić powinien w połowie przyszłego miesiąca.

Warto wspomnieć, że cena LG G Flex będzie nieco niższa od tej, jaką zapłacić trzeba za podobnego przecież Samsunga Galaxy Round.

Źródło: vr-zone, fonearena

marketplace

Komentarze

19
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  720p przy 6" - śmiechłem.
  Zaloguj się
 • avatar
  Za 1/3 ceny można sobie kupić Zopo, Uli czy Faea z ekranem FullHD OGS i 2GB RAM na mediateku 1.5GHz, a pewnie wkrótce na ośmiordzeniowym.
  W Polsce z gwarancją. Samsunga czy LG to te same komponenty tylko za potrójną cenę.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ja czekam aż pojawi sie smartfon dla leworecznych :-D
 • avatar
  Jak się będziesz nudził to możesz pobujać go na stole :D ot co i cała zagadka po co zakrzywiony.
  Zaloguj się
 • avatar

  Przecież jest zakrzywiony ! Co znaczą wszelkie wypaśności i bajery przy fakcie, że jest zakrzywiony ? Pieniążki powinny same radośnie wyskakiwać z portfela na samo wspomnienie o takim cudzie.

  Ale jakoś nie wyskakują... Pewnie czekają, aż pojawi się model lewoskrętny.

  Zaloguj się
 • avatar
  Słuchajcie, może ja jestem jakiś mało ogarnięty, ale po co komu elastyczny telefon? Ok, wygina się minimalnie i można powiedzieć, że jest elastyczny, ale w jakim celu?
 • avatar
  Czytam czytam i nagle jest cena myślę sobie, że primaaprilis już byl i nie wiem o co chodzi :D
 • avatar
  Być może ten telefon lepiej będzie dolegał do twarzy,może lepiej ogrzewać policzek...
 • avatar
  A ja bym chciał zakrzywiony w drugą stronę :P