Na topie

Media Markt potwierdza obecność na PGA 2017

Autor:
Zespół Marketplace

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Poznań Game Arena

Jeśli będziecie na PGA 2017, koniecznie odwiedźcie halę numer 7 – możecie wygrać (lub kupić o wiele taniej) sprzęt, a także przybić piątkę z idolami.

  • Media Markt potwierdza obecność na PGA 2017
A A

Przechodząc się po halach Poznań Game Arena 2017, miłośnicy elektronicznej rozrywki odnajdą garść atrakcji na stanowisku Media Markt. Podobnie jak w ubiegłym roku, pojawią się półki sklepowe oraz scena.

Nie tylko jedno stoisko, ale cała hala będzie należała do Media Markt. Odwiedzający tegoroczne PGA będą mogli w niej zrobić zakupy: wyposażyć się w sprzęt takich producentów jak Razer, Genesis, Fury, Seagate, Trust, SteelSeries, LG, Hama, HyperX czy Creative – oczywiście korzystając ze specjalnych rabatów. 

Niektórzy szczęśliwcy wyjdą z hali numer 7 bogatsi o gamingowe produkty, choć nie uszczuplą swoich portfeli ani o złotówkę, a to dlatego, że zaplanowano całą serię konkursów. Odbędą się też prezentacje nowych urządzeń.

PGA MM gry

W strefie Media Markt pojawi się również 20 stanowisk, na których będzie można sprawdzić (nieujawnione jeszcze) gry. Zaproszeni zostali także liczni goście, na czele z gwiazdami YouTube’a, Twitcha i e-sportu – między innymi Isamu, Nervarien, Leo, Kubon, Leh, LJay, NrGeek, CTSG, CichyWuj, Dorianlych i Namidonobaka. 

Z kolei fani cosplayu (czy raczej cosplayerek) będą mieli okazję, by zrobić sobie zdjęcia – obecność potwierdziły już: Shiroi Ookami, Mai Linh i Arshania.

PGA MM cosplay

Poznań Game Arena 2017 rozpocznie się 6 października i potrwa trzy dni.

Źródło: Media Markt

Odsłon: 2313 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. adamxyz4
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-09-29 18:35

    Zaproszeni zostali także liczni goście, na czele z gwiazdami YouTube’a, Twitcha i e-sportu – między innymi Isamu, Nervarien, Leo, Kubon, Leh, LJay, NrGeek, CTSG, CichyWuj, Dorianlych i Namidonobaka. Sorki za copy paste ale co to za gwiazdy ??

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-09-29 18:59

      a wpisz sobie na google i sam zobacz. nrgeeka pewnie znasz a nie wiesz ze tak się zwie.

      Skomentuj

      1. Himoto
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-30 01:08

        Wykonałem zadanie wedle twojej instrukcji kitamo, do każdego z podanych nick'ów i mogę powiedzieć z 100% pewnością że ani razu z żadnym z tych lamerów nie miałem styczności [odnosi się to do tematu spotkania osobistego jak i oglądania ich "produkcji" ]. Oglądam youtube dużo [średnia tygodniowa to by była jakieś 2-5h - zależy jaki tydzień], oczywiście są osoby które całe swoje życie podporządkowały youtubowi i innym serwisom filmowym, ale i tak około 2-5h tygodniowo to aż nadto.

        Niestety każdego z tych panów obejrzałem[po jednym filmiku] i szczerze mogę powiedzieć ze jest to tzw "ciemna strona youtuba" która można wręcz określić "patologią internetową" której nie powinno się promować lecz tępić :|

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-30 02:31

          mowisz ze sa lamerami to faktycznie szybko sobie zdanie wyrobiles.
          ja z nich wszystkich to praktycznie znam z kilku filmikow nrgeeka bo prowadzil fajna serie "zagrajmy w crapa" ktora akurat mi jako fanowi gównianych gier przypadla do gustu. Nie jest on typowo lansującym sie elementem. Wsrod moich znajomych wiekszosc akurat zna go wlasnie z serii filmikow o gównianych grach.
          Pozostalych pomijam milczeniem bo nie interesuje sie ani esportem, vlogami, patologia, CSem i innymi dziwnymi sprawami.

          Skomentuj

          1. Himoto
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-30 23:42

            "... to faktycznie szybko sobie zdanie wyrobiles.", faktycznie chyba trochę za ostro zareagowałem, bo przecież komuś może imponować ten typ opowiadania o graniu, co mnie w ogóle nie bawi. Ten pan nrgeek po 3 filmach które widziałem przelotem [z czystej ciekawości, rozbudzonej twoim wcześniejszym komentarzem] stwierdzam ze jakbym miał przyrównać do Pewdiepie [którego wręcz nienawidzę ale trafiłem na jegomościa filmiki kilkukrotnie u znajomych] to mogę powiedzieć że ci polscy youtuberze dopiero się uczą "jak robić z siebie zawodowo pośmiewisko i dobrze na tym zarabiać". Jeśli nadal uważasz ze moja ocena jest nie słuszna to zlinkuj chociaż jeden["1"] filmik który jest twoim zdaniem bardzo dobry i nie lansuje głupoty, chamstwa i buractwa, chętnie się zapoznam z takowym, bo jednak to co do tej pory widziałem to taki poziom gim/lic-bazy która myśli że robienie z siebie pośmiewiska jest "pro".

            Pozdrawiam

            Skomentuj Historia edycji

        2. Foxy the Pirate
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-30 10:14

          Edgy.
          W gimnazjum też się tniesz?

          Skomentuj

  2. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-09-30 13:19

    Ja od czasu do czasu zaglądam to TWITCH.TV a ,że grałem w League of Legends to z pewnością wiele osób już wie ,które "STRIMY" oglądam ale tylko dlatego by zobaczyć czym różni się CASUAL DIAMOND/MASTER od CHALLENDŻERÓW ,którymi oni są.
    Jak dalej nie kojarzycie o Kogo chodzi to wymienię dwie osoby z nich czyli "Nervarien ,Kubon" i nie wywołują we Mnie jakiś wielkich emocji po za tym ,że mają tyle czasu ,żeby poświęcić się swojemu hobby.Sam planuję na youtubie pokazać ,że nie trzeba grać długo w gry kooperacyjne żeby nawet nie "ogarniając" animka być pomocnym dla drużyny.
    Nie raz się dziwiłem określeniom ,że ma 3lv a już "GANKUJE" linię przecież traci expa nie zabijając minionków i to z ust CZALENDŻERÓW.
    Wiele w tej gdzie zależy od szczęścia bo często musisz być tym co prowadzi drużynę do zwycięstwa dlatego ludzie przenoszą się na EUW ,czy inne serwery gdy mieszkają po za Polską bo w EU NE jest przyzwolenie ,żeby PLATYNA mogła prezentować poziom BRĄZU.
    Od roku czasu nie gram z powodu braku czasu ale być może przyszły sezon spróbuję na CZALENDŻERA.

    PS:
    Pozdrawiam fanów gier takich jak World of Warcraft czy League of Legends zwłaszcza PVP.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Foxy the Pirate
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-01 15:42

      Jesteś pewien, że to TŁICZ-TI VI?

      Skomentuj

  3. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-30 13:20

    Skasowany

    Skomentuj Historia edycji

  4. RexRX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-30 14:56

    Z tym o wiele taniej to bym się nie zgodził bo byłem w zeszłym roku 30 min po wyjściu z targów w Saturnie i różnica cenowa wynosiła ledwo 10 PLN (jak patrzałem na słuchawki od SteelSeries)

    Skomentuj

  5. KMyL13
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-01 09:14

    "Zaproszeni zostali także liczni goście, na czele z gwiazdami YouTube’a, Twitcha i e-sportu – między innymi Isamu, Nervarien, Leo, Kubon, Leh, LJay, NrGeek, CTSG, CichyWuj, Dorianlych i Namidonobaka. "

    Jak przeczytałem "Isamu" to przed monitorem powiedziałem "ta patola?!"
    Dalej jest Nervarien - patola to to nie jest, dobrze gra w LoL'a itp., ale IMO streamer z niego słaby. Grać gra dobrze, ale jego streamowanie mnie wynudzało, a jak zaczynał czasem opowiadać swoje przemyślenia to mnie czasem skręcało. Ale o wiele lepiej niż ten Isamu.
    Dalej był Leo, którego nie kojarzę, ale wzrokowo dostrzegłem kolejnego Kubona - ze dwa razy zajrzałem na jego stream i jego poziom kultury/wysławiania się mnie odrzucił.

    Nie będę wrzucał reszty do jednego wora z powyższą wyjątkową dwójką (do Nervariena negatywnie nie podchodzę), ale już mi się odechciało... Mam nadzieję, że reszta tych "specjalnych gości" (zwłaszcza cosplay) będzie o wile bardziej wartościowa - na ten moment nie kojarzę ani jednej osoby z tej reszty, ale wystarczy że wyplewili, albo nie mieli takiej gimbazowej mentalności i to już wystarczy...