Monitory

Funkcjonalne monitory Samsung TC570

opublikowano przez w dniu 2014-02-25

W ofercie koreańskiego producenta pojawiły się nowe monitory komputerowe z funkcjonalnością telewizora.

Samsung TC570

Na rynek trafiły nowe monitory firmy Samsung z serii TC570. Są to funkcjonalne urządzenia, które powinny zainteresować nawet bardzo wymagających użytkowników. Są to monitory określane mianem MFM (Multi-Function Monitor) łącząc cechy monitora komputerowego i telewizora.

Seria TC570 dysponuje funkcją Picture in Picture+ (PiP+), pozwalając na jednoczesną pracę na komputerze w trybie pełnoekranowym oraz oglądanie telewizji w mniejszym (do 25% powierzchni) oknie. Okno to można umieścić w jednym z czterech rogów ekranu, dzięki czemu nie umożliwia łatwe łączenie pracy z rozrywką i jednoczesne wykonywanie wielu zadań.

Ekran monitora wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD. Szerokie kąty widzenia (178 stopni) zapewniają wysoką jakość obrazu niezależnie od pozycji zajmowanej przed ekranem - czy to siedząc przy biurku, czy zajmując wygodne miejsce na kanapie. Monitor wyposażony jest w dedykowany tryb sportowy, który optymalizuje obraz dostosowując go do dynamicznej akcji, zwiększając nasycenie kolorów i korektę dźwięku.

Monitor dysponuje wieloma złączami - m.in. dwoma portami HDMI, D-Sub, Component, USB oraz Scart.

Monitor TC570 dostępny jest w dwóch wersjach: 23-calowy (w sugerowanej cenie 849 zł) oraz 28-calowy (sugerowana cena 1199 zł).

Źródło: samsung

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zwykła marketingowa papka, zero konkretów i jeszcze ta cena -_-
  Zaloguj się
 • avatar
  A może by tak podać jakieś parametry?
  Kolejny news napisany na odpi... z którego wynika tyle co nic - strata czasu na czytanie tej marketingowej papki. Tak ciężko google odpalić ... Osobiście powolutku zaczynam odchodzić od Benchmarka - oczekuje rzetelnych informacji, a nie pseudo-reklamy.
 • avatar
  "Są to monitory określane mianem MFM (Multi-Function Monitor)"
  Proponuję następującą zmianę:

  Są to monitory określane mianem TSM = TN Shit Marketing

  Przy tym cena z kosmosu, IPS jest tańszy...
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Niby fajnie, ale jaka matryca? Teraz to już chyba nie warto brać co innego niż IPS.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  ma wejście antenowe??
 • avatar
  Koniec drugiego akapitu: "dzięki czemu NIE umożliwia ŁATWE łączenie pracy z rozrywką i jednoczesne wykonywanie wielu zadań."
  Coś wam sie tu nieźle pomerdało - do poprawki :D
 • avatar
  A jakąś matrycę to posiada? Na podstawie przedstawionych informacji o tym monitorze mogę jedynie stwierdzić, że obudowa jest do kitu, bo jest z odblaskowego, połyskliwego czarnego plastiku z technologią fingerprint catching.