• benchmark.pl
 • Gry
 • Rodzina Cage w nowym zwiastunie Mortal Kombat X [AKT. - premiera na PS3 i Xbox 360 opóźniona]
Gry

Rodzina Cage w nowym zwiastunie Mortal Kombat X [AKT. - premiera na PS3 i Xbox 360 opóźniona]

z dnia 2015-03-13
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Pora na to, aby po raz kolejny przypomnieć sobie o produkcji NetherRealm Studios.

Mortal Kombat X gra

Pora na to, aby po raz kolejny przypomnieć sobie o Mortal Kombat X. W ostatnich dniach twórcy znów zdradzili ciekawie informacje związane z tym tytułem, a dziś podzielili sie także nowym zwiastunem.

Przedstawiciele NetherRealm Studios ponownie zabrali głos w sprawie trybu fabularnego, bo przecież również takowy oddany zostanie tutaj w ręce graczy. Wygląda na to, że również Mortal Kombat X nie ucieknie od ostatniego trendu, ponieważ twórcy postawić chcą na filmową otoczkę.

"Nasz tryb fabularny jest ogromnie ważnym elementem gry, jest bardzo popularny i pozwala obracać się w przestrzeni, w której czujemy się komfortowo. Nawet w Injustice staraliśmy się być filmowi w każdej rzeczy. Chcemy, aby grę udało się przedstawić jak film, po prostu chcemy, abyście myśleli, że gracie w filmie." - Brian Goodman z NetherRealm Studios

Najświeższy, wspomniany już zwiastun przedstawia nam natomiast kolejne grywalne postacie z gry. Tym razem padło na rodzinę Cage, a więc szykować można się na zabawę jako Sonya Blade, Johnny Cage oraz Cassie Cage.


Przypomnijmy, iż premiera Mortal Kombat X planowana jest na 14 kwietnia. Debiutu spodziewać mogą się właściciele PC oraz konsol Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3. Warto jednak dodać, że w ostatnich dniach pojawia się coraz więcej doniesień sugerujących, iż posiadacze dwóch ostatnich wymienionych platform poczekają dłużej, bo do czerwca. Jeśli jest to prawdą, wkrótce powinno zostać oficjalnie potwierdzone przez producenta bądź wydawcę.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

AKTUALIZAJCA - 13.03.2015

Niestety, plotki co do opóźnienia premiery na konsolach poprzedniej generacji sprawdziły się. Warner Bros poinformowało oficjalnie, że właściciele Xbox 360 i PlayStation 3 poczekają na Mortal Kombat X do lata, jednocześnie nie podając dokładniejszego terminu.

Źródło: youtube, gamespot, z-giochi

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nigdy nie przepadałem za Cage'iem, ale w sumie dobrze, że będzie, zawsze to większy wybór dla innych.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Mortal Kombat X Komplete MILF Edition.