Gry

Możecie być spokojni o dostępność Cyberpunk 2077, ale na beta testy nie czekajcie

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-02-26

CD Projekt RED to jednak ekipa, która zapracowała na zaufanie graczy, a zatem wydaje się, że mimo wszystko można oczekiwać premiery w spokoju.

Chociaż twórcy Cyberpunk 2077 niezbyt często publikują materiały promujące grę, chętnie udzielają się na portalach społecznościowych. Okazuje się, że również dzięki temu można dowidzieć się wielu cennych informacji. Nie wszystkie ucieszą jednak czekających na nowe dzieło CD Projekt RED.

Okazuje się bowiem, że twórcy nie planują beta testów. Co więcej, zarówno otwartych jak i zamkniętych. Nie należy doszukiwać się nadziei w postaci testów alfa, wydaje się, że wcześniejsze pokazywanie graczom tego tytułu nie wystąpi w jakiejkolwiek postaci. CD Projekt RED to jednak ekipa, która zapracowała na zaufanie graczy, a poza tym wypada pamiętać, że Cyberpunk 2077 będzie nastawiony na grę w pojedynkę, a beta testy dedykowane są z reguły zabawie wieloosobowej.

Cyberpunk 2077 beta

Druga z informacji jest już bardziej optymistyczna. Nie tak dawno zapewniono, że Cyberpunk 2077 w wersji PC nie ograniczy się do Epic Games Store. Nie ograniczy się również do GOG, czego niektórzy obawiali się w większym stopniu. Twórcy nie chcą stawiać na wyłączność żadnego sklepu i oferować grę w możliwie jak największej ich liczbie.

Cyberpunk 2077 ma pojawić się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Cyberpunk 2077

marketplace

Komentarze

27
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  To Wiesławie 2. i 3. nie mógłbym nie ograć kolejnej produkcji naszych developerów. Chyba tylko na gry od Rockstara jestem równie napalony.
 • avatar
  Nie wiem skąd te ataki na cenę produktu… Cenę ustala wydawca i składa się na nią wiele czynników. Jeśli ostateczna cena w sklepie będzie 300zł, to nikt nam przecież nie każe kupować od razu… W3 teraz w promocjach to i za 50zł chodzi. Ja osobiście kupię nawet za te 300zł, chociaż nie śpię na kasie… Za pracę każdemu należy się wynagrodzenie i jeśli produkt jest dobry to należą się za to zapłata. Fallout 76 w dniu premiery kosztował chyba 180zł, a przecież to gniot jakich mało… Ja na grach od CD Projekt RED się jeszcze nie zawiodłem i mogą dać im zarobić, aby w przyszłości zobaczyć ich kolejny dobry produkt…
 • avatar
  Cena ceną, ale należy pamiętać za co gracze kochają jakieś studio. Za odpowiednie podejście i szacunek do najwierniejszych fanów. REDzi to aktualnie jedno z najlepszych dev teamów na świecie, nie tylko jeśli chodzi o jakość produktu ale i podejście do graczy, fanów. Za takie podejście warto zapłacić za ich produkt i dać możliwość produkcji kolejnych hitów.
  W czasach gdzie każdy zasypuje nas lootboxami, firma mają gdzieś opinie graczy i ich wymagania odnośnie gry lub zagrywki jak przy Metro, to REDzi nadal są oazą tego czego gracze potrzebują. A dla innych sam fakt Made in Poland powinno wystarczyć :)
 • avatar
  Nie da się nie lubić tego studia. I jeszcze to zorientowanie na SP. Dla mnie bomba. Ja nie tylko dam z przyjemnością za tą grę 250,00, jak będzie lepsza niż W3 to mogę dać 2x tyle.
  Zaloguj się
 • avatar
  wystarczy poczekać mies lub dwa i wtedy kupić (może nawet taniej) jak już wyjdzie kilka latek oraz będzie już jakaś opinia o tej grze wiec będzie już wiadomo co się kupuje
 • avatar
  kto się obawiał ograniczenia do GOGa? Bo ja na pewno nie.
 • avatar
  No nie wiem... Brak zewnętrznych testów źle wróży. Oby gra nie skończyła jako Bugerpunk 2077.
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Nie bedzie multi ?? serio!?
  _
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Serio... W życiu nie kupiłbym gry za 200 zł. Przecież to jest zdzieranie kasy z ludzi.
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  gdyby nie ta informacja, nie mógłbym spać spokojnie, sensacja, będzie dostępna i to zapewne za 250zł min.
  Zaloguj się
  -11
 • avatar
  C2077 będzie kosztował góra 260zł, bo taka jest obecnie max. za gry AAA na Steam i nikt poza taką cenę nie wyjdzie zwłaszcza z wersją podstawową gry. Kolekcjonerka, o ile będzie, to może kosztować nawet 400-700zł, ale to inna historia.

  Osobiście uważam, że CDPRed udowodniło, że potrafią zrobić grę zahaczającą o miano magnum opus i jeżeli wersja podstawowa będzie kosztowała to 60 euro, to z chęcią zapłacę. W3 nadal ogrywam i bawię się świetnie za każdym razem ;)