Na topie

Dziś premiera My Memory of Us - gry o nadziei, bohaterstwie i przyjaźni podczas wojny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzisiaj pecetowcy oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą rozpocząć przygodę w My Memory of Us – polskiej grze o tym, jak ważne jest (szeroko rozumiane) wsparcie w czasach terroru.

 • Dziś premiera My Memory of Us - gry o nadziei, bohaterstwie i przyjaźni podczas wojny
A A

Słodko-gorzka opowieść o tym, jak przyjaźń może pomóc dzieciom przetrwać w czasach bezwzględnego terroru – to właśnie My Memory of Us, a więc gra polskiego studia Juggler Games, która dzisiaj debiutuje na rynku.

Bohaterami My Memory of Us są chłopiec i dziewczynka – on jest mistrzem skradania, ona zaś zaskakuje swoją szybkością. Największe korzyści przynosi jednak ich współpraca i to ten fakt wykorzystają gracze, rozwiązując zagadki, pokonując przeszkody i realizując zadania, poznając kolejne rozdziały opowieści zainspirowanej historycznymi realiami.

My Memory of Us screen

W oficjalnym opisie tej produkcji czytamy: „My Memory of Us to gra przygodowa z elementami łamigłówki opowiadająca o nadziei i bohaterstwie w obliczu bezwzględnego terroru. Historia rozpoczyna się w Mieście — miejscu inspirowanym Warszawą sprzed II wojny światowej. Chłopiec i dziewczynka z dwóch różnych światów spotykają się i bawią beztrosko. Gdy wybucha wojna, dzieci potrzebują Twojej pomocy, aby przetrwać niebezpieczeństwa płynące z okupacji ich świata”.

Ten miks dzisiaj debiutuje na rynku – równocześnie premierę mają wersje przeznaczone na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Choć jest to polska gra, możemy liczyć wyłącznie na napisy w naszym języku. Nie można mieć jednak pretensji, bo lektorem będzie sam Patrick Stewart (czyli  Jean-Luc Picard ze Star Treka i profesor Charles Xavier z serii X-Men).

My Memory of Us – trailer na premierę:

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawała gra, to możecie obejrzeć oficjalną serię filmów na ten temat:

Źródło: Juggler Games

Odsłon: 2320 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-10-09 20:37

  ma klimat

  Skomentuj

 2. M.K.1984
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-10 10:29

  Tak czuje coś w kościach.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!