Na topie

Najciekawsze momenty z testów alfa Battlefield 5

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zamknięte testy alfa pozwoliły twórcom na uzyskanie informacji co do działania gry, wybranym graczom umożliwiły pierwszy kontakt z rozgrywką. Efektownych momentów nie brakowało.

 • Najciekawsze momenty z testów alfa Battlefield 5
A A

EA należy to tych producentów/wydawców, którzy bardzo chętnie publikują materiały promujące nadchodzące gry. W przypadku Battlefield V jest to doskonale widoczne.

Do premiery pozostaje jeszcze trochę czasu, ale za nami są już zamknięte testy alfa. Mogliście już zapoznać się z naszymi wrażeniami dotyczącymi rozgrywki, EA postanowiło przygotować coś jeszcze. Mowa o krótkim materiale wideo, który prezentuje najciekawsze momenty z wspomnianych testów. Nikogo nie zaskoczy fakt, iż wybrane zostały tutaj najbardziej widowiskowe momenty. Przynajmniej z tych, które zarejestrowali gracze.


Battlefield 5 zadebiutuje 19 października, na PC, Xbox One i PlayStation 4. Kilka dni temu potwierdzono, iż we wrześniu odbędą się otwarte beta testy, dzięki którym rozgrywkę sprawdzą wszyscy zainteresowani.

Źródło: Battlefield

Odsłon: 3517 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij

Karty graficzne w marketplace

 1. Michał 06
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-07-21 18:04

  Dobre

  Skomentuj

 2. Dziabunia
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-07-22 10:33

  BF 1942 miał dużo lepszy klimat niż ten kolejny tasiemiec niczym nie różniący się od BF3. Tutaj wszystko jest nastawione na exp, kille, staty i jakieś skórki czyli to co w każdej współczesnej strzelance. Gry robione dla dzieciaków i nic poza tym.

  Skomentuj

  1. Dziabunia
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2018-07-22 10:59

   Jeszcze wkładanie wszędzie na siłę społeczności feministek, lgbt i trans. Kiedyś lalki były dla dziewczyn, a żołnierzyki dla chłopaków i nikt nie miał problemu z tym. Jasne kobiety walczyły w drugiej wojnie jak i pewnie homo i szacun za to, ale w dzisiejszych czasach z takich rzeczy robi się sytuacje nie normalne...

   Skomentuj Historia edycji

 3. xxx.514
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-07-22 15:14

  Końcówka materiału jest wesoła - zestrzelić Tygrysem bombowiec szturmowy / ciężki myśliwiec. W WarTunderze też mi się tak raz udało. Nie mniej jednak te wszystkie wskaźniki, cyferki i inne punktacje na ćwierć ekranu mnie trochę martwią - nie można tego podsumowania dać bardziej dyskretnie, jak w WT czy CSie; a szczegółowe statystyki jako wyskakujący panel po rozgrywce?

  Skomentuj

 4. deton24
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-07-23 06:45

  Panowie, opanowałbym te hejty. Bardziej stonowana rozgrywka może na nas czekać w kampanii.
  Multi jest oceniane jako dobry kierunek rozwojowy po BF1, co znaczy mniej więcej, że powinno być dobrze.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!