Na topie

75-calowy monitor 4K - NEC MultiSync P754Q - do zastosowań reklamowych i informacyjnych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: 4K monitory wielkoformatowe Sprzęt do firmy Producenci: NEC

NEC MultiSync P754Q to 75-calowy monitor 4K do zastosowań reklamowych i informacyjnych. – „Teraz treści mogą być przekazywane łatwo i skutecznie, zapewniając jednocześnie najbardziej przekonujące rezultaty”, zachwala producent.

 • 75-calowy monitor 4K - NEC MultiSync P754Q - do zastosowań reklamowych i informacyjnych
A A

Systemy DOOH, pomieszczenia kontrolne, centra transportowe i sektor handlowy. Między innymi tam właśnie zastosowanie znaleźć ma NEC MultiSync P754Q – zaawansowany monitor wielkoformatowy, który jest już dostępny w sprzedaży.

NEC MultiSync P754Q to wielkoformatowy monitor 4K do zastosowań informacyjno-reklamowych

75-calowy monitor NEC MultiSync P754Q oferuje rozdzielczość 4K, czyli 3840 x 2160 pikseli, cechując się przy tym jasnością na poziomie 650 cd/m2 i kontrastem o współczynniku 1200:1. To wszystko w połączeniu z antyrefleksyjną powłoką ekranu gwarantuje dobrą widoczność i czytelność niezależnie od warunków oświetleniowych.

Producent przekonuje również o gotowości do pracy w trybie 24/7 i wiernym odwzorowaniu barw, a także zwraca uwagę na szerokie możliwości regulacji parametrów obrazu (przez system SpectraView Engine) i dostosowanie do współczesnych standardów (choćby przez obecność gniazd HDMI i DisplayPort, ale też obsługę modułów mikrokomputerów OPS).

NEC MultiSync P754Q monitor

Czym NEC przekonuje do swojego sprzętu?

„Rozmiar i jakość obrazu są oczywiście głównymi czynnikami, jeżeli chodzi o systemy DOOH, ale wielu operatorów poszukuje również niezawodności i łatwości użytkowania. […] w modelu P754Q połączyliśmy naszą wiedzę i fachowość, aby stworzyć monitor, który jest ultraniezawodny, ekonomiczny w działaniu i łatwy w obsłudze” – powiedział Richard Wilks z NEC Display Solutions Europe.

„Uytkownicy oszczędzają czas i pieniądze dzięki możliwości zarządzania swoimi urządzeniami z centralnej lokalizacji za pomocą oprogramowania NaViSet Administrator 2. Nasza koncepcja OMi sprawia, że mogą oni polegać na możliwościach odtwarzacza mediów, płynnie zintegrowanego z monitorem, co pozwala na natychmiastowe zwiększenie wydajności w przyszłości, jeżeli okaże się to konieczne” – dodał Wilks.

Sugerowana cena brutto monitora NEC MultiSync P754Q wynosi 50 180 złotych. Więcej na jego temat można dowiedzieć się z oficjalnej strony.

Źródło: NEC

Odsłon: 2971 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. darioz007
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-08-23 20:57

  Na tylu calach 4K to zdecydowanie za malo! Przy takim ekranie musi byc 8K zeby piksele nei byly zbyt widoczne!

  Skomentuj

 2. adamuus
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-29 14:02

  Kiedy cena spadnie o jedno '0'? :) Fajnie byłoby miec w salonie :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!