Smartfony

OnePlus 5T ładuje się zdecydowanie szybciej niż iPhone 8 Plus i Galaxy S8+

opublikowano przez w dniu 2017-11-24

Dash Charge pozwala na bardzo szybkie ładowanie smartfona nawet wtedy, kiedy na nim pracujemy.

Producenci smartfonów lubią przekonywać nas, że ich propozycje są zdecydowanie lepsze od konkurentów. Wyjątkiem nie jest tu OnePlus, który dość mocno promuje dostępnego od kliku dni OnePlus 5T.

Jeszcze przed premierą potwierdzone zostało, że zabraknie tutaj wsparcia dla bezprzewodowego ładowania. Producent twierdził, że technologia ta nie jest na ten moment dostatecznie rozwinięta i lepiej jest skupić się na Dash Charge.

Wprawdzie tutaj trzeba już skorzystać z przewodu, ale jednocześnie oczekiwać można wysokiej wydajności. OnePlus chwali się tym już nie pierwszy raz. Dash Charge pozwala na bardzo szybkie ładowanie smartfona nawet wtedy, kiedy na nim pracujemy. I na najnowszym materiale promującym OnePlus 5T zobaczyć możemy, że kwestia ta wypada tu zdecydowanie lepiej niż w takich modelach jak iPhone 8 Plus, Galaxy S8+ czy Google Pixel 2 XL.


Producent twierdzi, iż wystarczy pół godziny ładowania OnePlus 5T, aby zasilić go na cały dzień pracy. Oczywiście w tym przypadku nie mówimy o dokładnych testach, ale Dash Charge było sprawdzane już nie raz i faktycznie oceniane jest bardzo wysoko. Nic dziwnego, że producent lubi o tym rozwiązaniu przypominać.

Więcej o ładowaniu, czasie pracy i innych kwestiach związanych z OnePlus 5T przedstawimy w jego recenzji.

Źródło: OnePlus

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Już nie od dziś wiadomo, że Dash Charge jest najszybszą technologią ładowania smartfonów, co potwierdza wiele testów, które można zobaczyć na yt.
 • avatar
  ale, ale czy użyli konkurencyjnych technologi szybkiego ładowania na pozostałych telefonach, czy puścili je na standardowych 1A ładowarkach ?
  Zaloguj się
 • avatar
  Niestety ale szybkie ładowanie degraduje baterie. Po roku będziecie mieli połowę pojemności. Najlepiej ładować powoli i małym amperażem!
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  O "OnePlus 5T ładuje się zdecydowanie szybciej niż iPhone 8 Plus i Galaxy S8+" myślę zrobili test...
  Taaaa... Już, dwa testy!
  Toż to "blotek" a nie dawny "benchmark" gdzie tworzono artykuły i wpisy samemu a nie przepisywano na język polski.