Na topie

Profesjonalne wyświetlacze Panasonic SF2 - ładny obraz i energooszczędność

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: monitory wielkoformatowe Sprzęt do firmy Producenci: Panasonic

Przygotowane w czterech rozmiarach monitory wielkoformatowe Panasonic z serii SF2 mają sprostać wymaganiom sektora Digital Signage.

  • Profesjonalne wyświetlacze Panasonic SF2 - ładny obraz i energooszczędność
A A

Rozdzielczość Full HD, jasność 450 cd/m2 i kontrast o współczynniku powyżej 1000:1. Tym właśnie cechują się najnowsze monitory wielkoformatowe firmy Panasonic, wyposażone w podświetlenie typu E-LED. Każde z czterech urządzeń składających się na nową serię SF2 – jak zapewnia producent – to sprzęt do firmy poszukującej rozwiązań Digital Signage, na których można polegać.

Zostawiając na moment z boku jakość wyświetlonego obrazu, to przede wszystkim wzmocniona konstrukcja ma przyciągać klientów. Przełożyć ma się ona na dużą wytrzymałość i możliwość bezawaryjnej pracy, także w trybie 24/7. Duże znaczenie w tym ostatnim przypadku ma również deklarowana wysoka energooszczędność przy równocześnie dużej jasności. Jest to owoc zastosowania technologii E-LED.

Na nową serię SF2 firmy Panasonic składają się cztery monitory – o przekątnych 43, 49, 55 i 65 cali. W każdym przypadku mamy do czynienia z wyświetlaczem IPS, co obok ładnych kolorów powinno też zapewniać szerokie kąty widzenia, zdecydowanie nie bez znaczenia w przypadku Digital Signage.

Urządzenia są przystosowane do działania indywidualnie lub w całkowicie zsynchronizowanych instalacjach wieloekranowych – zarówno w pionie, jak i w poziomie. Są więc uniwersalnym rozwiązaniem do reklamy cyfrowej różnego rodzaju. Producent zadbał również o wbudowany odtwarzacz multimedialny USB.

Premiera w lipcu.

Źródło: Panasonic

Odsłon: 2220 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!