Na topie

Pillars of Eternity II - 10 dni do końca zbiórki, na koncie już ponad 2,6 mln dolarów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Crowdfunding RPG Producenci: Obsidian Entertainment Paradox Interactive

Budżet rośnie, a twórcy obiecują wprowadzanie kolejnych elementów. Gra Pillars of Eternity II: Deadfire ma coraz większe szanse na sukces.

 • Pillars of Eternity II - 10 dni do końca zbiórki, na koncie już ponad 2,6 mln dolarów
A A

Zapowiedź Pillars of Eternity 2: Deadfire nie była jakąś wielką niespodzianką, ale faktem jest też, że czekało na nią wiele osób. Najlepszym dowodem było ufundowanie gry w niespełna 24 godziny. To jednak nie koniec – dni mijają, a pieniędzy na koncie twórców wciąż przybywa.

Ekipa Obsidian Entertainment poprosiła graczy o 1,1 miliona dolarów i kwotę tę udało się uzbierać w niecałą dobę. Jak to jednak w przypadku takich zbiórek bywa, twórcy obiecują kolejne elementy w grze w zamian za przekraczanie kolejnych progów. Wygląda na to, że robią to dobrze, bo dziś – na 10 dni przed końcem – na ich koncie znajduje się już ponad 2,6 miliona dolarów.

Łącznie do zbiórki dorzuciło się już prawie 23 tys. użytkowników. Co dzięki nim pojawi się w kontynuacji świetnego Pillars of Eternity? Między innymi możliwość wybrania jednej z dwóch subklas (za 1,4 mln), siódmy towarzysz i polska lokalizacja (za 1,8 mln), opcje modyfikacji interfejsu (za 2,2 mln), dwa razy więcej aktorskich nagrań audio (za 2,4 mln) oraz Berath’s Blessing, czyli tryb New Game+ (za 2,6 mln). 

O postępach jesteśmy też informowani na filmikach:

Zbiórka potrwa jeszcze 10 dni i twórcy mają nam co nieco do zaoferowania. Jeśli przekroczony zostanie próg 2,8 miliona dolarów na potrzeby gry nagrana zostanie orkiestralna ścieżka dźwiękowa, maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 20, a do tego pojawią się kolejne subklasy. Jeśli chcecie się dorzucić, wejdźcie na tę stronę.

Źródło: Fig

Odsłon: 2809 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. SiLNOR3KI
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-02-14 20:45

  Jako weteran komputerowego grania, a zaczynałem od Timexa i Spectruma, nigdy nie zrozumiem fenomenu - ja ci zapłacę a ty mi zrobisz grę...

  Skomentuj

 2. SiLNOR3KI
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-02-15 19:26

  Polecam maść na ból du..y. Mnie nie obchodzi wasze zdanie, ale wy moje musicie komentować. Wasz problem, ja nadal będę pisał co uważam i tyle w temacie...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!