Na topie

Platinet DUO, czyli głośnik bluetooth z bonusem

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Najnowsza propozycja firmy Platinet nosi nazwę DUO i jest ona w stu procentach uzasadniona. Otrzymujemy bowiem zestaw złożony z dwóch elementów, które w duecie pokazują pełnię możliwości.

 • Platinet DUO, czyli głośnik bluetooth z bonusem
A A

Platinet ostatnio w bardzo ciekawy sposób rozbudowuje swoją ofertę. Wprowadził do sprzedaży na przykład plecak z kierunkowskazami oraz radiobudzik z funkcją ładowarki. Jego najnowsza propozycja to głośnik bluetooth o dość nietypowej konstrukcji.

Platinet DUO – taką nazwę ma ta nowinka i nie jest ona przypadkowa. Mamy tutaj bowiem do czynienia z przenośnym głośnikiem bluetooth, który może być też zainstalowany w stacji dokującej z subwooferem. Mamy zatem przenośne urządzenie, które uprzyjemni czas w plenerze, a zarazem system domowy.

Platinet DUO sub

Zacznijmy od pierwszego elementu – jest to ważący zaledwie 240 gramów głośnik stereo o mocy 6 W, wyposażony w moduł Bluetooth 4.2, mikrofon (pozwalający prowadzić rozmowy) i akumulator o pojemności 1050 mAh (mający zapewniać „kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki”).

Drugi element to ważąca półtora kilograma stacja dokująca z subwooferem o mocy 20 W – „takie połączenie oferuje dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z mocnymi, wyrazistymi basami”, jak zachwala producent. Cena tego zestawu to 299 złotych. Co o tym myślicie?

Źródło: Platinet

Odsłon: 3360 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Gadżety w marketplace

 1. Medykoo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-07-05 10:36

  Na papierze brzmi świetnie, a i cena przystępna. Pytanie czy dźwięk jest proporcjonalny do gabarytów.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!