Na topie

Premiery gier - maj 2018

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Na Topie Premiery gier

Maj 2018 - lista czekających nas premier jest tym razem całkiem okazała. I trudno się dziwić, bo w branży gier, przed targami E3, jak zwykle dużo się dzieje.

Panie i Panowie…mamy maj. Prawda, że to niesamowite? Toż to przednówek wakacji! A że właśnie rozpoczynamy najdłuższy weekend nowoczesnej Europy bierzcie leżaczki, zimny napój w rękę i hop na powietrze, bo tam najlepiej będzie się wam oglądało to co dziś dla Was przygotowaliśmy.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 10196 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. stach122
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-04-30 19:55

    Ancestors Legacy mam preordera, Shadow of War mam zamiar zacząć jak wyjdzie te DLC (mam edycje GOLD od tygodnia :v)
    A po zapoznaniu się z listą to Conan Exiles też prawdopodobnie wyląduje u mnie na półce :)

    Skomentuj Historia edycji

  2. KENJI512
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-04-30 19:56

    Pillars of Eternity II: Deadfire oraz State of Decay 2 na pewno wchodzą w Maju na komputer ;) będzie co grać :D

    Skomentuj

  3. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-30 21:36

    A ja poproszę w końcu w ankiecie opcję typu nic ciekawego.
    Wszyscy mnie zapewne zlinczują ale kolejny denny miesiąc, co gorsza forza mi się skończyła w zapasie został Staxel a tak będę musiał wrócić do The Sims albo Car Mechanic Simulatora.

    Skomentuj

  4. xkazik
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-04-30 22:49

    starzeje się albo nic tu ciekawego, taka opcja powinna być dodana do ankiety

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-01 07:55

      Napiszę ci że ja podobnie zaczynam myśleć :P

      Skomentuj

    2. Raider0001
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-05-01 09:28

      jak ktoś lubi FPS shootery to właściwie kliknąć można tylko w średni dodatek do średniej gry Destiny 2

      Skomentuj

  5. hideo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-04-30 22:54

    Detroit!

    Skomentuj

  6. cacodemon
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-05-01 08:35

    Brak opcji "żadna"

    Skomentuj

  7. CrisPL
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-05-03 15:12

    Jak nie ma dla was tu nic ciekawego to chyba pora skończyć z grami na dobre. Bo wyrośliście z nich i tyle. Jak dla mnie połowa takich co bym zagrał.

    Skomentuj

  8. Marucins
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-05-04 09:17

    Jeśli musiałem coś wybrać to wskazałem na "Pillars of Eternity II: Deadfire"

    A tak swoją drogą, kolejny raz oglądałem odcinek przewijając fragmenty... Raz że lektor nudny, dwa że jego sugestie nikogo nie obchodzą - on ma zaprezentować zbliżające się premiery a nie robić recenzje w co warto zagrać a w co nie.

    Skomentuj

  9. BILInek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-04 16:36

    0....