Na topie

Samsung Galaxy S10+ - sprawdzamy co w opakowaniu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: benchmarkTV Na Topie Samsung Galaxy Unboxing Producenci: Samsung

Obejrzyj nasz film z rozpakowaniem i pierwszymi wrażeniami hands-on ze smartfona Samsung Galaxy S10+. Przekonaj się jak w praktyce wygląda, co dostajemy w zestawie i jak działa nowy flagowy telefon na rok 2019. Oto unboxing Galaxy S10 Plus.

  • Samsung Galaxy S10+ - sprawdzamy co w opakowaniu
A A

Samsung Galaxy S10+ rozpakowanie

Niedawno mieliście okazję zapoznać się z naszymi wrażeniami tuż po premierze Galaxy S10, ale wtedy mieliśmy ograniczony kontakt ze smartfonem. Teraz jednak przyjechał do naszej redakcji na pełne testy, więc będziemy mogli sprawdzić dokładniej jakie ma zalety i wady.

Samsung Galaxy S10+ unboxing

Zanim jednak przetestujemy czas pracy, aparat, system i wydajność chwila minie, więc w oczekiwaniu na recenzję obejrzyjcie nasze rozpakowanie Samsunga Galaxy S10+ w pięknej wersji Prism Green, czyli turkusowej :).

Do najciekawszych cech Galaxy S10+ należy imponujący, bardzo jasny wyświetlacz 6,4 cala Dynamic AMOLED z HDR10+. Nie ma notcha... ale ma "dziurę", która na szczęście wygląda o wiele lepiej. Ponadto otoczony jest supercienkimi ramkami, dzięki czemu wygląda bardzo nowocześnie i atrakcyjnie. Jest też ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych umieszczony pod powierzchnią wyświetlacza oraz trzy aparaty z tyłu (szerokokątny, superszerokokątny i zoom optyczny 2x). 

Galaxy S10 Plus unboxing

Smartfon ma 8 GB RAM’u, 128 GB pamięci masowej, dual SIM, NFC, Bluetooth 5.0, superszybkie Wi-Fi w standardzie „ax”, LTE aż do 2 Gb/s, akumulator 4100 mAh i funkcję ładowania bezprzewodowego. Można nawet bezprzewodowo współdzielić energię. Wystarczy położyć drugi smartfon na Galaxy S10+ i ładować jego akumulator korzystając z energii w Samsungu.

Dajcie znać w komentarzach czy planujecie kupno Galaxy S10+. 

Odsłon: 55806 Skomentuj newsa
Komentarze

30

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. pawluto
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-03-01 18:35

    Telefonik fajny ale cena to jakiś kosmos...!
    No nawet jakbym wygrał w totka 125 milionów to bym nie kupił...!
    4,3 tys zł za telefon...To moje auto nie jest tyle warte :)

    Skomentuj

    1. piccardo
      Oceń komentarz:

      -16    

      Opublikowano: 2019-03-01 18:45

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Nic dziwnego że byś nie kupił skoro twoje auto nie jest tyle warte... polecam zaglądać gdzie indziej bo na tym portalu rzadko bywają rzeczy dla takich jak ty, jak to mówił komor weź kredyt zmień pracę! Co do S10+ rzygać tęczą już można od info o nim, marketing grubo przesadzony, za to totalny brak testów itd zwykłej S10tki...

      Skomentuj

      1. BILInek
        Oceń komentarz:

        7    

        Opublikowano: 2019-03-01 20:10

        a tobie co tatus kase daje i zapominal nauczyc cie szacunku do innych? slabe.....

        Skomentuj

      2. Vienio43
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2019-03-01 23:18

        On zawsze może wygrać w totka,czy dostać spadek,a ty dalej będziesz miał problem z myśleniem.

        Skomentuj

    2. awesome1337
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2019-03-01 20:03

      w sumie masz racje, nawet jak byś wygrał 125mln to nadal był byś biedakiem umysłowym

      z cebuli się nie wyrasta

      Skomentuj

    3. Zwierzak
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2019-03-02 14:50

      Popieram ! Kupiłem telefon za 600 zł ma wszystko czego potrzebuję i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem po co ludzie marnują pieniądze na telefony za 2 czy 3 tysiące. Mają, niech kupują ale nie rozumiem tego, skoro Polacy niby tacy biedni ale telefon muszą mieć drogi.

      Skomentuj

      1. awesome1337
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2019-03-02 17:16

        moze inni maja inne potrzeby niz ty?

        Skomentuj

  2. sn00p
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-03-01 18:47

    Test wytrzymałości S10 youtube.com/watch?v=QD_IlFkqSnA

    Skomentuj

    1. rahl_r
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-03-01 19:44

      Aż boli na to patrzeć ;)

      Skomentuj

  3. gregory7
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-01 19:13

    Super phone!
    Up! fani apple mają ból pupy?

    Skomentuj

    1. Ethanar
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-03-01 23:01

      Nie mają. S10 to dobry telefon.

      Skomentuj

  4. q3aki
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-03-01 19:55

    fajny - ale startowe ceny sa lekko mowiac odstraszajace.

    Skomentuj

  5. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-03-01 20:17

    Widzę jest tu dużo ludzi, którzy muszą się dowartościować posiadaniem przereklamowanej zabawki i wytykaniu innym "biedy", mimo że ta "bieda" to rozsądek i znanie wartości danego towaru za który normalny człowiek nie będzie przepłacał.

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2019-03-01 20:32

      to działa w obie strony, takie telefon to nie jest jakis produkt podstawowej potrzeby

      narzekanie że s10 jest drogie to jak narzekanie że samochody sportowe są drogie

      Skomentuj

      1. Tomasz Słowik
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-03-02 00:26

        Wysoka cena tych samochodów jest chociaż częściowo podyktowana droższymi materiałami, jakie potrzebne są do ich produkcji. W przypadku flagowych telefonów to po prostu kosmiczna marża i niewiele więcej.

        Skomentuj

        1. awesome1337
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2019-03-02 01:33

          r&d takich rzeczy jak czytnik lini pod ekranem czy ta dziura pod kamerę albo składany ekran to tez nie jest tania sprawa

          na cenę produktu schodzi się więcej rzeczy niż tylko koszty jego części, zwłaszcza w elektronice

          zreszta, skoro nissan może sprzedawać gtr'a za ~500k to czemu ferrari kosztuje w milionach?

          Skomentuj

          1. pablo11
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-03-02 04:11

            Najczęściej tego rzędu różnice w cenie samochodów, jak w przypadku np. Bugatti czy Nissana, są w tym, że Bugatti to nie produkt seryjny, z taśmy, tylko ludzie maczają palce w prawie całym samochodzie. Czy w Lambo czy Ferrari też tak jest, nie wiem.
            S10, to produkt seryjny.
            R&D rzeczywiście kosztuje, ale te ceny są podyktowane przede wszystkim zyskiem sprzedającego, marżą sprzedawców itp.
            Polityka Samsunga w której sprzedaje dużym operatorom dużo taniej, by Ci kupowali głównie u niego działa od dawna.

            Skomentuj

          2. Zwierzak
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-02 14:51

            Audi A1 180 tys., to samo auto czyli VW Polo w full wypasie 120 tys.
            Co kto lubi.

            Skomentuj

          3. Tomasz Słowik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-03 19:10

            Owszem, ale ten sam R&D miałe miejsce w przypadku starszych flagowców, a ich cena była dwukrotnie niższa niż obecnie (patrząc wiele lat wstecz). Tutaj nawet nie wykorzystano stali do buddowy ramki. A czytnik to tak naprawdę jedyna innowacja w całym urządzeniu i nie oszukujmy się, nie jest to jakiś must have.

            Skomentuj

  6. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-01 20:38

    Telefon dopiero rozpakowany. Chwile w ręku a tył już cały zapalcowany.

    Czyli tylko futerał dla czyściochów :(

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-01 20:45

      wystarczy raz przejechać o tshirt i jest czysty

      Skomentuj

  7. Aquagen
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-01 22:07

    A jak położę dwa takie telefony jeden na drugim, to który będzie ładował a który będzie ładowany? Będą dążyć do wyrównania potencjałów? :-)

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-01 22:31

      Funkcje tą wlaczasz ze skrótu w górnej belce także po tej operacji dany telefon ładuje.

      Skomentuj

  8. ahael
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-01 22:33

    Ja juz mieli fajne, czarne akcesoria to jakiś łoś postanowił to zmienić i wrócić do brzydkich, białych Apple like. Echh

    Skomentuj

    1. rTech
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-02 11:58

      Białe są w białej i szmaragdowej wersji kolorystycznej. W czarnej wersji są czarne akcesoria

      Skomentuj

  9. gofish
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-02 09:30

    Ciekawe jak będzie ze wsparcie dla VR w dziesiątce. Dajcie coś znać na ten temat w przeprowadzanych TESTACH.

    Skomentuj

  10. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-02 09:53

    Przyznam się że zainteresował się na poważnie S10+.

    Skomentuj

  11. tomchina
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-03 10:03

    Bawią mnie recenzje tel. kom. gdzie nie wspomina się o układach dźwiękowych, możliwościach przesyłu bezstratnego dźwięku itd. Z drugiej strony jak się o tym nie wspomina o znaczy, że nie ma o czym mówić :( (dźwięk ma do d...y) , to nic że 95% ludzi korzysta z smartfona w drodze do pracy (uczelni itp) większości odsłuchując pliki dźwiękowe i nie wszyscy z nich mają problemy ze słuchem.

    Skomentuj

  12. ammarmar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-03 21:35

    Jako posiadacz S8+ przechodzę obok tej premiery ze wzruszeniem ramion.

    Z ciekawości sprawdziłem tylko, ile Samsung by mi zaoferował za mój aktualny telefon, gdybym chciał zrobić upgrade. Wyszło niecałe 1000zł, co powitałem szyderczym uśmiechem i zamknięciem strony.

    Skomentuj

    1. napciu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-04 13:00

      Za mój S9+ chcą dać 1387,00 PLN ;)