Smartfony

Nowe funkcje smartfona Samsung Galaxy S4

z dnia 2013-03-14
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Za kilka godzin prezentacja Samsunga Galaxy S4. Prawdopodobnie zaoferuje on kilka interesujących funkcji.

Samsung Galaxy S4 smartfon nowe funkcje

Atmosfera przed prezentacją Samsunga Galaxy S4 robi się coraz gorętsza. Za kilkanaście godzin wszelkie wątpliwości zostaną już rozwiane, ale cały czas pojawią się materiały przybliżające nam to oczekiwane urządzenie.

Relacja na żywo z premiery Samsunga Galaxy S4

Tym razem ponownie cała uwaga skupiła się na najbardziej interesujących funkcjach, jakie zaoferować może Galaxy S4. Wzmianki o nich pojawiały się już wcześniej, ale teraz zostały one zaprezentowane na materiałach wideo i tym samym można zacząć w nie wierzyć.

Jedną z bez wątpienia ciekawych funkcjonalności będzie Floating touch. Technologia pozwoli na obsługiwanie ekranu bez jego dotykania. Wyświetlacz reagować ma bowiem na ruchy palca znajdującego się kilkanaście milimetrów nad nim.

 

Nie mniej interesująco zapowiada się funkcja Smart pause. Wstrzyma ona odtwarzanie filmu, gdy tylko wzrok użytkownika zniknie z ekranu.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

 

Galaxy S4 zaoferować ma również nową przeglądarkę internetową, która powinna być dużo przyjaźniejsza dla użytkownika. Także ona została przedstawiona jeszcze przed oficjalną prezentacją smartfona.


Źródło: theverge, youtube

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  To cale floating touch bedzie w sam raz jak bedziemy miec brudne czy tluste paluchy i zajdzie potrzeba skorzystania z telefonu i nie bedziemy chcieli go upackac :)
 • avatar
  Ciekawa ta opcja z oglądaniem filmu, szkoda że po powrocie trzeba wciskać play :PAle S V może już to będzie miała :D
 • avatar
  2 simiy taaaa
 • avatar
  Tak się zastanawiam ile baterii będą pożerały te nowości. W końcu ten cały smart pause wymaga jakiegoś czujnika, który musi być cały czas uruchomiony i sprawdza, czy się jopisz na ekran czy nie. Jak dla mnie, jak masz się odwrócić to sobie sam pauzujesz. A Floating touch? Paluchy(kciuk) dużo bardziej się męczy przy takim czymś, bo muszą być napięte mięśnie, żeby go utrzymać w powietrzu ;P

  No ale cóż... Technologia!
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Jak dla mnie to nie ma w nim nic nowego i ciekawego.
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Wy mi lepiej powiedzcie, co to za klawiatura!