Na topie

Samsung zaprezentuje na IFA 2016 smartwatch Gear S3

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Akcesoria do telefonów Tematyka: IFA 2016 SmartWatch Producenci: Samsung

Już 1 września zobaczyć powinniśmy nowego smartwatcha z logo koreańskiego producenta.

 • Samsung zaprezentuje na IFA 2016 smartwatch Gear S3
A A

Chyba nikt nie przypuszcza, że na targach IFA 2016 zabraknie firmy Samsung. Można było za to zastanawiać się, czy koreański producent planuje jakąś z głośniejszych zapowiedzi. Wygląda na to, że przynajmniej jedną.

Samsung zorganizuje konferencję prasową już 1 września. Sugerowano, iż zaprezentowany zostanie na niej nowy smartwatch. Rozsyłane do przedstawicieli mediów zaproszenia zdają się takie przypuszczenia dość dobitnie potwierdzać.

Gear S3 zapowiedź

Prócz Gear S3 zobaczyć powinniśmy również Gear S3 Classic, a zatem mielibyśmy do czynienia z rozwiązaniem zastosowanym już w poprzednim roku. W kontekście ciężkich do ocenienia pod względem wiarygodności doniesień wspomnieć należy natomiast o Gear S3 Explorer. Trzecia wersja urządzenia rzekomo dedykowana będzie amatorom sportu.

O specyfikacji nie mówi się niestety wiele. Można jednak zakładać, że producent nie zrezygnuje z elementów, które sprawdziły się już poprzednio, a zatem ekranu Super AMOLED i systemu Tizen.

Źródło: samsung

Odsłon: 5550 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. AndreoKomp
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2016-08-13 21:45

  Zna ktoś jakieś inne urządzenia za pomocą których można sterować smartfonem? Mam na myśli coś jak pilot do TV lub najlepiej coś, co można by było zamontować na kierownicę w samochodzie.

  Skomentuj

 2. decrypterie
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-08-15 23:57

  Samsung na IFA 2016 wypuści galaxy s10 i note 9 i kolejne nowe serie tylko nie pamietam jaka litera alfabetu jeszcze nie została użyta hmm

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!