Na topie

Jutro zadebiutuje Semblance - intrygująca i urocza platformówka na komputery i Switcha

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Platformówka zatytułowana Semblance to pierwsza duża gra studia Nyamakop z Republiki Południowej Afryki. Wiele wskazuje na to, że może to być bardzo udany debiut. Na razie możemy obejrzeć zwiastun.

  • Jutro zadebiutuje Semblance - intrygująca i urocza platformówka na komputery i Switcha
A A

Semblance to coś dla fanów produkcji nietypowych, które często cechują się wręcz niezwykłą grywalnością. Zwiastun napawa optymizmem, a najlepsze, że na premierę nie będzie trzeba długo czekać, bo ta odbędzie się już jutro.

Semblance to debiutancka gra południowoafrykańskiego studia Nyamakop. Jest to platformówka z akcją w świecie podatnym na zniekształcenia, co też nasz bohater będzie czynić, by przedostać się z punktu A do punktu B. 

Semblance screen

„Gracz będzie mógł rozpłaszczać, rozciągać i odkształcać otoczenie, jak i samego siebie, aby rozwiązać kolejne zagadki, przeciskać się przez szczeliny i przywrócić delikatną harmonię swojego wyjątkowego świata”, czytamy w zapowiedzi.

Twórcy zapowiadają ciekawe zagadki i dobrze przemyślaną mechanikę rozgrywki (za co zdobyła już kilka wyróżnień) oraz – o czym można się przekonać dzięki poniższemu zwiastunowi – cieszącą oko i ucho oprawę audiowizualną. 

Semblance – zwiastun uroczej platformówki:

Jak wspomnieliśmy, premiera gry Semblance odbędzie się 24 lipca – równocześnie zadebiutują wersje na komputery (Windows i macOS) oraz na konsole Nintendo Switch.

Źródło: Good Shepherd, Cosmocover

Odsłon: 1620 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!