Na topie

Serce i Rozum: pobierz najpopularniejszą grę na smartfony i tablety (download)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Producenci: Apple Google

Lepsza od Angry Birds

Jaka gra cieszy się największą popularnością wśród posiadaczy mobilnych urządzeń? Okazuje się, że wcale nie jest to już Angry Birds.

AA

Przygotowana przez Looksoft i AtomClick gra „Serce i Rozum” ukazała się pod koniec zeszłego roku. Bardzo szybko przypadła do gustu użytkownikom smartfonów i tabletów, którzy tylko do końca lutego sięgneli po nią ponad 300 tys. razy. Gra pobierana była co 30 sekund, co dało jej pierwsze miejsce w rankingu popularności. Co prawda przy 500 milionach pobrań Angry Birds taki wynik nie wygląda nadal oszałamiająco, ale należy mieć na względzie krótki okres dostępności gry.

Serce i Rozum gra pobierz download android ios Facebook

„Serce i Rozum” to typowa platformówka 2D. Zadaniem gracza jest bezpieczne przeprowadzenie bohaterów przez kolejne plansze, których jest w grze w sumie 10. Aby trochę urozmaicić rozgrywkę Serce i Rozum charakteryzują się nieco innymi umiejętnościami i lepiej spisują się przy wykonywaniu poszczególnych zadań.

Serce i Rozum gra pobierz download android ios Facebook wygląd

Gra przygotowana została na wszystkie platformy mobilne: Android, iOS, BlackBerry, Symbian oraz Windows Phone.

 Serce i Rozum gra pobierz download android
Pobierz grę na Androida 

Serce i Rozum gra pobierz download ios Facebook
Pobierz grę na iOS

Poza tym gra dostępna jest także na Facebooku, gdzie zagrać w nią może już każdy. I choć tak naprawdę nie ma szans na pobicie w ogólnym rozrachunku Angry Birds, to jej chwilowa dominacja nad światowym hitem warta jest odnotowania.


Więcej o grach:

Źródło: inf.prasowa, Google Play, iTunes

Odsłon: 10692 Skomentuj newsa
Komentarze

21

Udostępnij
  1. aquadigger
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2012-03-17 09:07

    nie rozumiem fenomenu tej gry

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2012-03-17 09:15

      Wydaje mi się, że nie warto rozkminiać dlaczego. Albo grać, albo nie ;D

      Skomentuj

  2. StefcioPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-17 09:23

    po prostu pomyśleli że jeśli reklamy się sprzedają to i gra się uda ale gra nie ma nic wspólnego z reklamami i tu jest problem bo o ile reklamy są super to w tej grze nic ciekawego nie ma po prostu chcieli trochę zarobić i tak na dobrze sprzedających się reklamach

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-17 14:27

      Super? Mi sie nie dobrze robi jak widze 30raz ta reklame ze spiewajaca lalka...

      Skoro ludzie maja ogolnie dosc reklam to wedlug mnie dziwne posuniecie jest robic gre, ktora kojarzy sie z czyms co ludzie maja dosc...

      Skomentuj

    2. KOXsu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-17 21:47

      Zgadzam się, BF3 MW3 reklamy za reklamą, kilka dni gry i się nudzi. Za to jakimś "cudem" natrafiłem na The Darkness II i dałem jej miano najlepszej gry od czasów Max Payna:D

      Skomentuj

  3. DawidDS
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-17 09:25

    Przepraszam, ale przesadziłeś z tym "wszystkie platformy mobilne". Takiego zapomnianego Bada OS przykładowo nie ma.

    Skomentuj

    1. wormadam
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-17 10:38

      ...windows mobile też :/ chyba że na win phone to przejdzie ?

      Skomentuj

      1. aquadigger
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-03-17 12:09

        też mam telefon z windows mobile ale wszyscy udają że o tym systemie zapomnieli bo jest nowy windows phone ;/

        Skomentuj

        1. misiek12_sdz
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2012-03-18 00:01

          Już nie udają. Misco$hit zamknął parę dni temu marketplace dla WM i uśmiercił tym samym ostatecznie system. W sumie dobrze bo nie mogę już tego znieść i tylko patrze kiedy wyjdzie udany port androida na moją Omnię 2

          Skomentuj

          1. SebeekS
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2012-03-18 01:18

            Po pierwsze, niektórzy z was chyba nie rozróżniają Windows Phone od Windows Mobile, po drugie Serce i Rozum istnieje na WP7 ;) sam grałem, i sterowanie to jakaś porażka :P

            Skomentuj

  4. Phaphic
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-17 09:55

    W audycjach telewizyjnych istnieje obowiązek poinformowania widza o lokowaniu produktu, nie dotyczy to oczywiscie artykulów publikowanych w necie.

    Autor zaserwował nam po prostu reklamę TP.

    Skomentuj

  5. bison616
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-03-17 10:17

    Nie ważne czy kierujesz się sercem czy rozumem na pewno nie weźmiesz Internetu od TP

    Skomentuj

  6. pawluto
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2012-03-17 10:48

    Sto razy lepsza jest inna polska gra - Kapsle !
    To jest dopiero hit !
    A nie jakaś reklama neostrady...

    Skomentuj

    1. Frauenarzt
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2012-03-17 11:48

      Na pewno 100x a nie 101x?

      Skomentuj

  7. wizdar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-17 16:28

    Ściągnąłem, włączyłem, wyrzuciłem.

    Skomentuj

  8. csMKJP
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-17 19:53

    Plagiat gry The Lost Vikings.

    Skomentuj

  9. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-17 20:01

    Pięknie, widać Telekomunikacja Francuska coś nasmarowała....

    Skomentuj

  10. majster-b
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-17 20:20

    Wszystkie? A gdzie BadaOS?

    Skomentuj

  11. gatto_nero
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-18 10:47

    Telekomunikacja polska a może raczej France telecom moim zdaniem ma kiepską ofertę.

    Skomentuj

  12. olbrzym
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-18 20:21

    Jest jeszcze dostępna na WP7.
    http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/ffd8b29f-dcf8-4a62-ac2e-ad6a64179cba
    Grałem, nie specjalnie polecam, lecz skoro jest darmowa :D

    Skomentuj

    1. olbrzym
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-18 20:22

      Wiem jest napisane, że jest. Czytałem szybko, nie przeczytałem.