Fotele gamingowe

Fotel Sharkoon Elbrus 3 zaprezentowany

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-06-18

Sharkoon Elbrus 3 to najnowszy fotel niemieckiego producenta kierowany do graczy i pracowników biurowych, którym zależy na komfortowych warunkach.

Firma Sharkoon zaprezentowała swój kolejny fotel gamingowy. Model Elbrus 3 został zaprojektowany z myślą o graczach, którzy są nie tylko wymagający, ale też wzrostu powyżej przeciętnej.

Sharkoon Elbrus 3 ma stalową ramę, pięciogwiazdkową podstawę, tłok gazowy klasy 4 i pięć 60-milimetrowych kół. Jest przystosowany do użytkowników o wzroście do 190 cm i wadze do 150 kg. Siedzenie ma podniesione boki w celu zwiększenia komfortu i – tak jak oparcie – obite jest miękką skórą ekologiczną.

Sharkoon Elbrus 3 fotel

Fotel gamingowy kupuje się po to, by zapewnić sobie maksymalnie komfortowe, ergonomiczne i zdrowe warunki do zabawy i pracy. Właśnie dlatego Sharkoon postarał się, by Elbrus 3 miał regulowane oparcie (odchylenie 90-160 stopni z blokadą), siedzisko (wysokość) i podłokietniki (wysokość, długość i kąt).

„Elbrus 3 to wygodne i ergonomiczne krzesło do gry w stylu, który czerpał inspirację ze świata wyścigów samochodowych – zachwala Sharkoon. – Ma różne funkcje regulacji, dzięki czemu […] jest szereg kombinacji na to, aby znaleźć zdrową i wygodną pozycję siedzącą”.

Fotel dostępny jest w kolorze czarnym ze wstawkami w pięciu wariantach: niebieskim, czerwonym, szarym, zielonym lub białym. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1100 złotych.

Źródło: Sharkoon

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krzesła obite materiałem "pocodupnym"
  Zaloguj się
 • avatar
  Te fotele gamingowe warte z 200zł.
 • avatar
  Bez RGB ledów?
 • avatar
  Z takimi kółeczkami i mechanizmem obiecują obciążalność 150 kg? Nie ma szans, omijać, bo śmierdzi oszustwem.

  Przypomnę, że 150 kg obciążalności nie ma większość foteli ergonomicznych zbudowanych na dużo lepszych i mocniejszych częściach.
  Zaloguj się
 • avatar
  Fajnie będzie wyglądał w moim BMW E36 do driftu.
 • avatar
  Jakie to niemieckie jak prosto z chin :D
 • avatar
  Kopę szmalu a w upalne dni staw pod tyłkiem