Na topie

EA przeprasza za kłopoty z SimCity - gracze otrzymają za darmo jedną z 8 gier

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry komputerowe Producenci: EA

Zgodnie z obietnicami, EA wynagradza fanom kłopoty z SimCity. W ramach rekompensaty - jedna z 8 ciekawych gier.

SimCity gra problemy darmowa gra od EA

AA

Zgodnie z obietnicami, wszyscy gracze, którzy zakupili SimCity, otrzymają w najbliższych dniach darmową grę od EA. Jest to forma przeprosin za kłopoty, jakie pojawiły się już w pierwszych godzinach po premierze, o czym zresztą informowaliśmy kilka dni temu.

Gracze otrzymali już stosowne wiadomości e-mail ze szczegółowymi informacjami na temat wyboru bezpłatnej gry. Wiele osób zastanawiało się, jakie tytuły EA może podarować w ramach wynagrodzenia za sporą, jakby nie patrzeć, wpadkę. Okazuje się, że gracze otrzymają możliwość wyboru jednej z ośmiu gier, wśród których pojawiły się całkiem atrakcyjne tytuły.

"Wszyscy gracze SimCity są niezwykle ważni dla zespołu Maxis. Dlatego pragniemy was serdecznie przeprosić za wszystkie problemy, jakich doświadczyliście od premiery gry SimCity. Mamy nadzieję, że bezpłatna gra na PC do pobrania z Origin wam to chociaż trochę zrekompensuje."

Oto lista gier, które będzie można wybrać w ramach rekompensaty:

Warto dodać, że warunkiem skorzystania z oferty jest zainstalowanie zakupionej gry SimCity maksymalnie do 26 marca do godziny 7:59. Wyboru darmowej gry dokonywać można natomiast już od 22 marca do 31 marca do godziny 7:59.

Źródło: ea, simcity

Odsłon: 12047 Skomentuj newsa
Komentarze

29

Udostępnij
  1. MartinS
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2013-03-19 16:32

    EA pokazało klasę :D

    Skomentuj

  2. kastefan4
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-03-19 16:34

    Czyli można kupić simcity do 26 i dostanie się drugą gre za darmo :D Chyba się zdecyduję :p

    Skomentuj

    1. Skaza
      Oceń komentarz:

      18    

      Opublikowano: 2013-03-19 17:04


      Zatem wpadkę zamienili w promocję.

      Kup niezbyt dobrze działające SimCity, a dostaniesz darmową grę.

      Skomentuj

      1. midarktemp
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-19 21:24

        Czy ja wiem czy niezbyt dobrze działającą? Zakupiłem dzisiaj i gra mi się wyśmienicie. Najbardziej się obawiałem tego że wszyscy krzyczeli iż miasta są małe... no ok ale po pierwsze wcale takie małe nie są a po drugie na daną mapę możemy mieć nawet kilkadziesiąt miast, każde z inną specjalizacją (przemysł, turystyka, służba publiczna itd) co wpływa świetnie na aspekt ekonomiczny gry. Patrząc na to że miasta w twoim regionie mogą zajmować inni gracze gdyż gra to taki mmo z miastami, człowiek czuję się naprawdę jakby tworzył swoje własne miasteczko w którym musi wejść w kooperację z innymi graczami by te funkcjonowało jak najlepiej. Zdecydowanie polecam wszystkich którym nie przeszkadza gra ze stałym połączeniem do internetu.

        Skomentuj

  3. bullseye
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2013-03-19 16:35

    Biorąc pod uwagę fakt że ktoś ma Battlefielda 3 to niby co ma do wyboru ?
    Starego Mass Effect 3 który wymaga kilkunastu DLC za które zapłacić trzeba czy może Dead Spae 3 który zaczyna już pluć DLC za które zapłacimy ?
    Pozostałych nawet nie skomentuję, bo gnioty byle były.
    I czy aby na pewno dają nam czy kolejny raz chcą zarobić jeszcze dodatkowo na nas jakby wydojenie na SimCity było zbyt słabe ?

    Za ten komentarz na fanpagu SimCity odebrali mi możliwość pisana :D

    Skomentuj

    1. Paula85
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-03-19 17:05

      O co chodzi z tą "możliwością" pisania? Chyba tak nie mogą robić, choć cała licencja nie jest zgodna z prawem krajowym, UE, ale ich to chyba nie obchodzi.

      MoH zostaje Ci jeszcze :P

      Skomentuj

      1. bullseye
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-03-19 17:10

        Normalnie, wyłączyli mi możliwość pisania na ich FanPage.
        I co z tego że wdg prawa nie mogą ? Mam im wytoczyć sprawę za 2000zł by dali mi możliwość ?

        MoH odpada, krótkie dziadostwo które w dwa dni przeszedłem (PS3 od kumpla pożyczone).

        Skomentuj

        1. Paula85
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-19 19:04

          Koszt jest dużo mniejszy... chyba otworzenie sprawy kosztuje parędziesiąt złotych.

          Skomentuj

  4. Andreneus
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-03-19 16:41

    fajna rekompensata, brawo!

    Skomentuj

    1. Paula85
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-19 17:02

      Fakt ta gra lepsza od Plants vs. Zombies...

      Skomentuj

  5. tanakov
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-19 17:08

    niektórym zawsze wiatr w oczy.. i tak dobrze że dali cokolwiek

    Skomentuj

    1. bullseye
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-03-19 17:12

      Czy aby na pewno dali czy znowu chcą kasę ?

      Tam nie pracują idioci przecież, marketing doskonale wiedział że niby gra za darmo ale normalnie nikt by jej nie kupił a tak mają szansę że na DLC ludzie polecą skoro gra za darmo.

      Skomentuj

  6. Bartazlol
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-03-19 17:11



    BF3, ME3, NFSMW mam. Bejeweled 3 i Plants vs. Zombies..wtf? tego grami nie można nazwać.

    DS3 słabe to nawet nie jest horror już. A SC4 to staroć. Warfighter porażka. No cóż do bani ta promocja.

    Skomentuj

    1. blajo
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2013-03-20 11:53

      coś masz do BF3 ? nie rozumiem twojej głupiej wypowiedzi, że żadną z tych gier nie można nazwać grami ? jeśli jeszcze nie wiesz to o gustach się nie dyskutuje ! obrażasz mnie jako fana BF3 i innych graczy również ! co niby dla Ciebie jest DOBRĄ GRĄ ?? SŁUCHAM ....

      Skomentuj

      1. 12marioo12
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-21 00:07

        I w tym momencie zapada głucha cisza... :D Bartazlol nie wie co pisze, może pijany był :p

        Skomentuj

        1. SzaraWydra
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-22 14:57

          Jak ja miałbym wybierać to z tego tylko BF3 jeszcze się do czegoś nadaje.
          Jakby tak dali coś z klasyk to byłoby extra.

          Skomentuj

  7. brtsh
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-19 17:12

    Dead space 3 bardzo fajna sprawa, skorzystam ;)

    Skomentuj

      1. blajo
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-03-20 11:56

        nie jest obowiązkowe ! :)

        Skomentuj

  8. gural23
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-19 17:16

    Need for speed Underground najlepsza gierka od EA GAMES :D

    Skomentuj

  9. zapsu
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-03-19 17:45

    Wiecznie narzekacie :)

    Skomentuj

    1. Varso
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-03-19 18:50

      A jak tu nie narzekać jak do gier, które niby dostaje się za darmo w ramach przeprosin ... bez dokupienia DLC zbytnio nie ma sensu.

      Same DLC do BF3 będą tyle kosztowały, o ile nie więcej, niż od razu kupić Premium.

      Z sentymentu można wziąć SC4 :)

      Skomentuj

  10. wizdar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-19 22:02

    Ktoś dostał już maila? Bo ja jeszcze nic nie widze :/

    Skomentuj

  11. topiq
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-20 07:50

    Hm.. BF3 grałem, tona DLC do tego mnie nie interesi, DS3 podobnież, ME3 gram u żony na koncie w multi czasem. Jedynie chyba NFS:MW nowego nie tknąłem, bo naczytałem się że to już NFSa nie przypomina. Niby tylko 8 gier a taki trudny wybór, jak między kaszanką a parówkową (pewnie wielu by wybrało kaszankę ;)

    Skomentuj

  12. witchking22
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-21 06:12

    Proszę komentujących tutaj i hejtujących o listę gier, które EA powinno dać według was. To że uważacie te gry za beznadziejne itp. to nie znaczy, że tak każdy uważa. To, że EA ostatnio wydaje takie gry, a nie inne to już inny problem. Myślę, że dali ciekawe tytuły i poszkodowani powinni być zadowoleni. Niektórzy chcieliby takiego Mass Effecta wraz ze wszystkimi dodatkami co dla mnie jest po prostu śmieszne.
    Chciałbym widzieć reakcję na listę jakichś tanich i mało popularnych gierek...

    Skomentuj

  13. damianeros
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-21 16:35

    O kurcze! Chyba zdechłem niewierze!

    Skomentuj

  14. qwerty1997
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-21 19:14

    Którą grę najbardziej polecacie??

    Skomentuj

    1. damianeros
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-21 19:32

      na dłuższą zabawę wybrałbym BF'a - multi
      a dla co-op'a (np) dead space niezła frajda by była z kimś pograć
      myślę że wybrałbym BF'a ale kto co lubi :)

      Skomentuj

  15. Fiona
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-22 08:56

    Hmmm
    Na tagru niewolników:
    Sprzedawca: a ten niewolnik nie ma stopy
    Jego pomocnik: to nic za niego nie weźmiemy...

    Sprzedawca: patrz i ucz się gamoniu jak się doi frajerów

    Na samej aukcji:
    Sprzedawca oferujemy nowy typ niewolnika. Ten już Wam nie ucieknie. Nie będziecie mieli kłopotu ze ściganiem, nie będziecie musieli trzymać psów.

    Aukcję zaczynamy tylko od 120% ceny normalnego niewolnika. Uwaga mamy tylko jeden egzemplarz...

    Niewolnik poszedł za 220% ceny normalnego..

    Wszelkie skojarzenia kto jest frajerem kto sprzedawcą są przypadkowe i niezamierzone...

    Skomentuj

  16. adrian846
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-11 12:15

    EA pokazało klasę takie przeprosiny rozumiem osobiście wybrałbym grę Medal of Honor Warfighter.