• benchmark.pl
 • Gry
 • Skyrim Special Edition - jak bardzo zmieniła się względem oryginału grafika?
Gry

Skyrim Special Edition - jak bardzo zmieniła się względem oryginału grafika?

opublikowano przez w dniu 2016-10-24

Bethesda ponownie zachęca nas do odwiedzenia świata The Elder Scrolls V: Skyrim. Tym razem wyglądającego przyjemniej dla oka.

Fani RPG zapewne bardzo dobrze bawili się przy The Elder Scrolls V: Skyrim. Bethesda przypomina, iż wkrótce będzie można do tego tytułu powrócić, tyle, że prezentować ma się on już zdecydowanie lepiej.

28 października zadebiutuje Skyrim Special Edition. Na premierę szykować mogą się właściciele PC oraz PlayStation 4Xbox One. Otrzymają oryginalny tytuł z wydanymi dodatkami, na konsolach dodane zostanie wsparcie dla modyfikacji, a wszystko zaserwowane oczywiście w poprawionej oprawie wizualnej. Jak bardzo? Na tym właśnie koncentruje się ostatni materiał wideo.

„Oprócz docenionej przez krytyków pełnej wersji gry i dodatków, Skyrim Special Edition zawiera zupełnie nowe opcje, takie jak odświeżona grafika oraz efekty dźwiękowe, wolumetryczne promienie słoneczne, dynamiczna głębia ostrości, odbicia przestrzenne i nie tylko. Obejrzyj nowy zwiastun do Skyrim Special Edition.”


Źródło: BethesdaSoftworksUK

marketplace

Komentarze

27
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ja poproszę o porównanie PC, a nie konsole, wiadomo, że na konsolach nawet remaster next-gen hipergraphics będzie przeciętnie wyglądał (a dobrze tylko dlatego, bo odległość siedzenia od monitora kilka razy większa).

  Taki PC Vanilla vs. PC modded vs. PC Remaster

  I wtedy możemy rozmawiać ;)

  ps. dodajcie porównanie screenów, nie tylko filmik oraz screenów ze szczegółami, które są wskazane, jakie różnice widać w 2 wersjach względem siebie (np. lepsze cienie).
 • avatar
  Wg. mnie to skok na kliki artykułu. Gdzie to porównanie, krótka notka i podpięty filmik zwiastun z YouTube, to ma być to "Skyrim Special Edition - jak bardzo zmieniła się względem oryginału grafika?" ? :/
 • avatar
  Chętnie zagram, jakoś mnie ominął ten tytuł a Wiedźmin ograny, o FFXV w wersji PC nic nie wiadomo :(
 • avatar
  Ja się zapytam gdzie ten remaster ?

  Dali tekstury większej rozdzielczości, więcej widocznych obiektów i kilka efektów graficznych. Wszystko to ten Silnik potrafił przy pierwszej premierze ....

  Natomiast pierwsze co się rzuca w oczy to brak "mokrych" powierzchni w deszczu. Może to i głupi detal, ale porządny remaster powinien taki efekt posiadać.

  Jakby chcieli zrobić z tego porządny remaster to zrobiliby go na wersji Silnika z Fallouta 4 i byłoby cacy. Jak dla mnie to jest zwyczajny skok na kasę i nic więcej.
  Zaloguj się
 • avatar
  Special edition który działa na nowych konsolach i dodaje 64bit. Nic nie mówią, że to remaster. do tego dają go za darmo. Powoli. Wielu myśli, że to remaster, to mogli zrobić remaster. Bo to wygląda najwyżej tak dobrze jak oryginał nawet według mnie trochę gorzej. Kto wymyślił, że zżółtowienie wszystkiego może przynieść realistyczniejszy efekt... Po za tym mieli na to 5LAT! Także to nie remaster. Przynajmniej nikt, żeby zachować spokój nie będzie się do tego przyznawał.
 • avatar
  W kwestii samej grafiki cóż... Na materiałach reklamowych to już reguła, że grafika się lepiej prezentuje niż w samej grze. Bardziej mnie ciekawi jednak jak zmiana silnika wpłynie na samą grę, bo tu można by się doszukiwać ulepszeń. Tak czy inaczej jeśli ktoś nie ma Skyrima i rozważa kupno na ps4/xo, to poleciłbym Special Edition, bo warto w to zagrać. Jeśli miałby kupować na PC, to już lepiej kupić wersję zwykłą i dopakować modami.
  Zaloguj się
 • avatar
  Przykro mi ale mój Skyrim na modach jest o parę klas lepszy od tego wynalazku....

  Ewidentny skok na kasę, sprzedać dwa razy to samo....

  Ale znajdą się "mądrzy" inaczej i to kupią.....

  (pomijam tych którzy dopiero usłyszeli o tej grze - są tacy ???)
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  I tak wygląda do bani...
  Zaloguj się
  -6