Na topie

Sony zwraca gotówkę przy zakupie Xperii XZ2 lub Xperii XZ2 Compact

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Promocje Sony Xperia Producenci: SONY

W ramach najnowszej promocji, przy zakupie Xperii XZ2 lub Xperii XZ2 Compact liczyć można na zwrot gotówki, w wysokości odpowiednio 600 złotych oraz 200 złotych.

 • Sony zwraca gotówkę przy zakupie Xperii XZ2 lub Xperii XZ2 Compact
A A

Nowe smartfony kuszą specyfikacjami, ale od zakupu niekiedy bardzo skutecznie powstrzymują nas ceny. Te ostatnie wyglądają jednak zdecydowanie lepiej podczas promocji. Oczywiście tych wartych uwagi, jak na przykład „Xperia XZ2 - Cashback” od Sony.

Akcja związana jest z najnowszymi smartfonami japońskiego producenta - Sony Xperia XZ2 oraz Sony Xperia XZ2 Compact. Przy ich zakupie liczyć można na zwrot gotówki, w wysokości odpowiednio 600 złotych oraz 200 złotych.

Aby skorzystać z promocji trzeba dokonać zakupu w okresie od 21 maja do 31 lipca. Następnie za pośrednictwem nowego smartfona zarejestrować się w aplikacji Xperia Lounge, dzięki czemu otrzyma się kod niezbędny do wypełnienia odpowiedniego formularza, co trzeba będzie zrobić najpóźniej do 31 sierpnia.

Wszelkie informacje oraz regulamin i listę partnerów biorących udział w akcji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Zainteresowanych większą dawką informacji na temat smartfonów zapraszamy natomiast do naszych publikacji. Mamy już za sobą testy obydwu urządzeń.

Źródło: sony, twitter - Sony Xperia PL

Odsłon: 4285 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. michauowsky
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-05-21 11:58

  Chyba ktoś tu ma problemy ze sprzedażą :)

  Skomentuj

 2. zakius
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-05-21 12:03

  czyli przyznają się, że zmiany coś im nie wyszły?
  ale to i tak nie wystarczy, chyba że da się na tym coś zarobić (i później kupić xz1c)

  Skomentuj

 3. Blejd
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-21 12:15

  Samsung powinien ich pozwać za plagiat :)

  Skomentuj

 4. Qpers
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-05-21 18:18

  Po prostu głupio im obniżyć cenę dosłownie zaraz po końcu "promocyjnego" PS4 w zestawie... Później cena zmalenie na stałe, żeby tak głupio nie wyglądało, że niby sztucznie zawyżyli cenę, by dodać konsolę.

  Skomentuj

 5. GodOfWAR
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-05-23 00:19

  Niestety design tym razem to poraSZka... do tego brak jacka, nieudolny sensor odciskow palcow na tyle ktory jest za nisko (zamiast swietnego rozwiazania ktore mieli na boku), jakies wibracje w "brzuszku", za mala bateria, dziwne asymetryczne ramki, dziwne rozne otwory na glosniki, slaby stary aparat z F2.0 i brak OIS, downgrade w przednim aparacie (mniejsza matryca, tylko 5MPx i F2.2 vs wieksza matryca, 13MPx i F.0 w poprzedniku).

  Do tego wysoka cena, brak wiekszej reklamy i sprzedaz jest jaka jest. Niech sie wreszcie ogarna i zrobia cos dobrego to kupie, czego niestety nie zapowiada XZ2 premium (kontynuacja XZ2 z jej wszystkimi bolaczkami...)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!