Na topie

Spotify dla Polaka - 40 nowych playlist

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Spotify Strumieniowanie muzyki

Usługa Spotify dorobiła się 40 nowych list odtwarzania, na których znajdują się utwory dostosowane do polskiego słuchacza.

  • Spotify dla Polaka - 40 nowych playlist
A A

Spotify jest najpopularniejszą usługą muzyczną w sieci i jeśli znajdujecie się wśród tych, którzy z niej korzystają, to może was zainteresować informacja o 40 nowych listach odtwarzania – przede wszystkim dlatego, że zostały stworzone z myślą właśnie o polskich użytkownikach.

Lokalne playlisty zostały przygotowane po analizie tego, czego lubią słuchać Polacy. To zaś jest przede wszystkim polska muzyka – głównie hip hop (Generacja Hip Hop), rock (Tylko Polski Rock) i dance (Hit Dancefloor), ale oczywiście nie tylko. 

Oprócz list skoncentrowanych na konkretnych gatunkach przygotowane zostały również playlisty, takie jak Top Hits Polska (z przebojami na czasie) czy New Music Friday Polska (z nowościami), a także tematyczne kolekcje Uśmiechnij się!, Jesienny Chill i Muzyka do pracy. Niektóre są w stu procentach złożone z polskich piosenek, w innych utwory są wymieszane.

„Spotify chce zapewnić polskim użytkownikom jak najlepszy soundtrack na cały dzień, dlatego udostępnia dziesiątki playlist odpowiadających konkretnym nastrojom i momentom, z którymi może utożsamić się większość Polaków” – czytamy we wpisie na blogu. Co warto podkreślić, listy nie są generowane automatycznie, lecz komponowane przez zespół Spotify.

Co wy na to?

Źródło: Spotify

Odsłon: 2713 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!