Na topie

Śródziemie: Cień Wojny to zabawa nie tylko w pojedynkę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Śródziemie: Cień Wojny nie zaoferuje klasycznego tryby multiplayer, ale twórcy pokusili się o pewne atrakcje dla lubiących rywalizację w sieci.

 • Śródziemie: Cień Wojny to zabawa nie tylko w pojedynkę
A A

Śródziemie: Cień Wojny to gra nastawiona przede wszystkim na kampanię. Osoby, które lubią rywalizację w sieci nie będą miały tutaj wielkiego pola do popisu. Nie jest jednak tak, że twórcy całkowicie o nich zapomnieli.

Okazuje się, że przygotowano dla nich dwa tryby. Pierwszy to Zemsta, a więc forma zabawy, jaka znana jest już z poprzedniej odsłony serii. Na więcej uwagi zasługuje Społeczny Podbój - nowość o jaką pokusiło się Monolith Productions.

Zainteresowani nią gracze przejmą wybraną fortecę, a następnie zajmą się jej odpowiednim rozwojem. Później można będzie udostępnić ją w sieci i jeśli ktoś uzna to za zasadne będzie mógł pokusić się o atak. W przypadku sukcesu zdobędzie się nagrody, a cała rywalizacja odbywać będzie się w pojedynczych wyzwaniach lub zmaganiach rankingowych.

Jak wygląda to w praktyce? Odpowiedzi udziela poniższy materiał, o przygotowanie którego pokusił się brytyjski Eurogamer.


Premierę gry zaplanowano na 10 października. Śródziemie: Cień wojny pojawi się na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Eurogamer

Odsłon: 3647 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. czarnobrody
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-08-09 13:21

  Niech się skupią na kampanii, gier nastawionych na multi jest wystarczająco.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!