Laptopy

Supermoblilny netbook MSI Wind

z dnia 2010-08-04
Paweł Mnichowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

MSI wprowadza na rynek netbook MSI Wind12 U250 . Wyposażono go w błyszczącą matrycę LCD o przekątnej 12.1 cala i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli.

  Warto przeczytać:
 

W MSI U250 zainstalowano 4 GB szybkiej pamięci RAM DDR3 oraz dysk twardy o pojemności 320 GB. Jest on skonstruowany na platformie AMD Nile i napędzany dwurdzeniowym procesorem AMD Athlon II Neo taktowanym zegarem o częstotliwości 1,3 GHz. .

Wind12 U250 został wyposażony w technologię TDE, która za naciśnięciem jednego przycisku pozwala na zwiększenie taktowania procesora oraz pamięci, dzięki czemu komputer będzie pracował ze zwiększoną mocą.

Zastosowana technologia zarządzania energią MSI ECO pozwala na znaczne wydłużenie czasu pracy baterii. Użytkownik ma do wyboru 5 trybów funkcjonowania netbooka, dopasowanych do poszczególnych aplikacji: gier, aplikacji multimedialnych, prezentacji, tworzenia i edycji dokumentów oraz tryb maksymalnie minimalizujący pobór energii z baterii. Pozwala to na nieprzerwaną pracę do 5,55 godzin.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Netbook przy wymiarach 29.7cm x 19.0cm x 2.4-3.1cm waży z baterią zaledwie 1,3 kg.

Specyfikacja:

Źródło: MSI

Polecamy artykuły:    
Ile rdzeni powinien mieć twój procesor? Poradnik: jak wybrać smartfona 3D TV: rewelacyjne telewizory czy sukces marketingu?
marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wygląda na smakowity kąsek, tylko cena...!
 • avatar
  Oby tym razem nie była to papierowa premiera, jakiś miesiąc temu niby wszedł na rynek HP dm1z (też na Nile), a kupić go nigdzie nie można jak i innych modeli opartych na tej platformie (acerosyfa nie chcę).
 • avatar
  Nie chcę się czepiać słówek, ale od kiedy DDR3 800MHz to szybka pamięć? Nie wiedziałem, że istnieją takie wolne kości DDR3. Poza tym może być całkiem fajny ten netbook. Wszystko zależy od ceny.
 • avatar
  Czy z Athlonem będzie tańszy niż Netbooki z Atomem?
  W dodatku DDR3 i nowymi chipsetami - fajnie
 • avatar
  Sweet! Supermobilny! Kto kur** tak nazywa sprzęt sprzedawany z 3-komorową baterią?!
  Zaloguj się