Na topie

Technikalia.pl - nowy sklep z elektroniką

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Internet

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: e-commerce

Na ofertę sklepu internetowego Technikalia.pl składa się aktualnie ponad 50 tysięcy produktów z kategorii elektroniki użytkowej – szeroko rozumianej. Jakimi cechami ten serwis zamierza zawalczyć o klientów?

  • Technikalia.pl - nowy sklep z elektroniką
A A

Na polskim rynku e-commerce pojawił się nowy gracz: Technikalia.pl. Zgodnie z nazwą w jego ofercie znajdują się rozmaite urządzenia elektroniczne: od komputerów i urządzeń mobilnych, przez aparaty i konsole do gier, po sprzęt RTV i AGD. 

W jaki sposób ten nowy sklep internetowy chce zaskarbić sobie sympatię użytkowników? Przede wszystkim szerokim asortymentem – od najsłynniejszych produktów wiodących producentów, po mniej znane, ale wciąż godne uwagi urządzenia. Wszystko to dzięki współpracy z wieloma różnymi dystrybutorami.

Łącznie na klientów czekają produkty z ośmiu kategorii:

  • Komputery i tablety, 
  • Telefony i GPS, 
  • Strefa gracza, 
  • Telewizory i RTV, 
  • Foto i kamery, 
  • Sport i zdrowie, 
  • AGD, 
  • Inteligentny Dom.

Technikalia screeny

Sklep Technikalia.pl jest też przyjazny użytkownikom. Nie tylko za sprawą przejrzystego interfejsu, ale też dzięki różnym opcjom finalizowania zakupów – bez rejestracji, na raty i przez system Dotpay. Nie bez znaczenia są też naturalnie rozmaite promocje i wyprzedaże.

„Współpracujemy z największymi dystrybutorami w Polsce i Europie Wschodniej, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować dostępność towarów oraz ich szybką wysyłkę. Nastawiamy się zarówno na indywidualnych klientów, jak i tych instytucjonalnych” – powiedział Tomasz Cieślak, dyrektor generalny Technikalia.pl.

„Co tydzień zmieniamy ofertę, by była aktualna i adekwatna do trendów technologicznych i potrzeb rynkowych. Nie zamierzamy walczyć cenowo z największymi sieciami, jednak zależy nam na tym, by u nas klient czuł się dowartościowany jakością obsługi i otrzymał produkt dobrze dopasowany do swoich potrzeb” – dodał.

Źródło: Technikalia.pl

Odsłon: 3686 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. kokosnh
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-03-20 15:24

    przepatrzyłem na szybko, drożej niż w dużych sklepach + najlepsze konsumenckie GPU to gtx 1050Ti, więc ciężko będzie się wybić...

    Skomentuj

  2. sertiel
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-03-20 16:22

    Byłem na sklepie ZERO rewelacji ceny droższe niż w niejednym szkoda gadać

    Skomentuj

    1. loctor
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-03-20 16:41

      No skoro nawet ceny mają droższe to rzeczywiście szkoda gadać :E

      Skomentuj Historia edycji

  3. Extisy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-20 16:38

    Na ten moment temu sklepu nie wróżę świetlanej przyszłości, ze względu na odpychające wręcz ceny. "Wysoka jakoś obsługi" (rozumiana nota bene dość szeroko) w dzisiejszych czasach to stanowczo za mało. Szkoda, ponieważ im większa konkurencja na rynku, tym lepiej dla nas - konsumentów. W związku z ich debiutem liczyłem na jakieś ciekawe okazje, a tymczasem na samym starcie strzelili sobie w stopę.

    Skomentuj

  4. Kuciem
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2018-03-20 16:52

    I oczywiscie jedyne komentarze odnosza sie do cen... Polska nigdy nie bedzie porzadnym krajem jak wszystko bedzie chcieli po taniosci.

    Skomentuj

    1. Extisy
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2018-03-20 17:17

      Rozumiem, że kupując przykładowo w tym sklepie, gdzie produkty są średnio droższe o jakieś 25% w stosunku do konkurencji przyczynię się do tego, iż Polska stanie się "porządniejszym" (cokolwiek w tym przypadku to znaczy) krajem? Jeżeli tak, to w jaki sposób?
      Według mnie, to, że każdy patrzy na cenę, w trakcie dokonywania transakcji jest raczej przejawem racjonalnego podejścia do sprawy. Takie zachowanie jest czymś naturalnym (u podmiotów uczestniczących w relacji kupujący-sprzedający).

      Skomentuj Historia edycji

      1. Kuciem
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2018-03-20 20:38

        Nie, zle rozumiesz.
        Mialem na mysli, ze cena nie powinna byc jedynym czynnikiem przy wyborze produktu/sklepu. A wiekszosc osob w tym kraju powie: 'tam jest drozej o 5 groszy, nie polecam' kompletnie pomijajac inne czynniki, ktorymi mozna sie kierowac przy wyborze sklepu.
        To ze kazdy patrzy na cene jest przejawem racjonalnego myslenia i rowniez to robie... ale zwracam tez uwage na inne rzeczy, natomiast pierwsze dwa komentarze zwracaja uwage tylko i wylacznie na cene. Mi sie to nie podoba.

        Skomentuj

        1. usuniety_c89fe1248fbe
          Oceń komentarz:

          6    

          Opublikowano: 2018-03-20 21:54

          Tylko w przypadku takiego sklepu najczęściej konsument wie czego szuka, więc cena staje się głównym kryterium, a dopiero później przychodzi na zastanowienie nad serwisem, przesyłką itp.
          Jeżeli identyczny sprzęt dostanę o kilkadziesiąt lub kilkaset złotych mniej w innym miejscu, gdzie warunki przesyłki są identyczne, serwis podobnie, to jaki jest sens kupowania w tym droższym sklepie?

          EDIT: Proszę bardzo, jestem właśnie na etapie zmiany telefonu, na oku mam Samsunga S7, cena w innych sklepach 1600-1700zł, cena w tym sklepie 2588zł. Jaki jest sens istnienia takiego serwisu? Ma zawyżyć ceny, żeby w innych miejscach wydawały się bardziej atrakcyjne?

          Skomentuj Historia edycji

  5. adijedi
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-03-21 00:00

    wszedłem na stronę z obudowami DARK BASE 700
    Cena : 759,36 PLN

    w innych sklepach xkom- 689 morele - 683

    DZIĘKUJĘ DOWIDZENIA