• benchmark.pl
 • E3
 • The Division 2 - data premiery i gameplay z E3 2018 [AKT.]
Gry

The Division 2 - data premiery i gameplay z E3 2018 [AKT.]

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-06-11

The Division 2 trafi w ręce graczy w marcu przyszłego roku. Ubisoft przygotował fabularny zwiastun gry oraz wideo przedstawiające fragmenty rozgrywki.

To, iż The Division 2 pojawi się na E3 2018 było pewne. Wydawało się, że na konkretne informacje dotyczące gry trzeba będzie poczekać do konferencji firmy Ubisoft, ale okazuje się, że otrzymaliśmy je nieco wcześniej.

The Division 2 - data premiery

The Division 2 zadebiutuje 15 marca 2019 roku. Platformy docelowe gry to, zgodnie z przypuszczeniami, PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Premierę gry poprzedzą beta testy. Już teraz można zarejestrować się do nich na oficjalnej stronie gry.

The Division 2 - wideo z E3 2018

Akcja The Division 2 rozgrywać będzie się w Waszyngtonie. Twórcy przygotowali na E3 2018 dwa materiały wideo - zwiastun fabularny oraz całkiem solidny gameplay.

„Waszyngton było najlepiej strzeżonym miastem na świecie, ale to nie powstrzymało wirusa. Ameryka chyli się ku upadkowi, ale niektórzy ludzie przetrwali...”


 


AKTUALIZACJA, 11.06.2018. 22:48

The Division 2 musiało pojawić się również na konferencji Ubisoftu. To na niej pokazano główne zwiastuny dedykowane E3 2018, które skupiają się na zaprezentowaniu Waszyngtonu będącego na skraju upadku.


 


Źródło: Ubisoft Polska

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Grało się w 1 fajnie w singla z znajomymi gorzej z multi drętwy i nie zbalansowany. Dwójka co do grafiki jest na podobnym poziomie co 1 z prostego powodu, wtedy musieli zrobić downgrade tak samo jak i w przypadku wieśka z uwagi na konsole... PC poszedł już mocno do przodu od poprzednich tytułów a już wtedy na PC pokazywali o wiele lepszą oprawę wizualną ;) i tak aż do kolejnej generacji konsol...
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Czekam! Zaraz po Dying Light materiał na preorder.
 • avatar
  Ten sam badziew co jedynka. Znów kuloodporni przeciwnicy i ten sam tryb rozgrywki. EEEEE tam badziew. ZIEW.
 • avatar
  No, przynajmniej nie oszukali z grafiką na trailerze ;p
  Zaloguj się
 • avatar
  Nie powinno być żadnego downgradu.
  Wyjaśnienie jest proste: przy D1 i W3 palce maczała Nvidia, a przy D2 Ubi dogadało się z AMD.