Gry

The Division: będą płatne i darmowe rozszerzenia

z dnia 2016-03-04
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Odpowiedzialna za ten tytuł ekipa Massive Entertainment zapowiada co najmniej rok aktywnego wsparcia.

The Division supermarket

Prace nad grą The Division trwają już dobrych kilka lat, a ich efekty będziemy mogli ocenić już za kilka dni. Okazuje się jednak, że przygoda ekipy Massive Entertainment z tym tytułem wcale nie jest skończona. Oficjalnie zapowiedziano, że przewidywane jest co najmniej roczne wsparcie, na które złożą się trzy duże, płatne rozszerzenia DLC, jak również darmowe aktualizacje.

Studio Massive Entertainment zapowiedziało, że nowe treści rozbudowujące grę The Division będą dodawane regularnie. Pierwsza darmowa aktualizacja pojawi się już w kwietniu – wprowadzi ona tryb Incursions, który będzie miał podobne zasady do typowego raidu i będzie przeznaczony dla graczy na wysokich poziomach rozwoju postaci.

W maju udostępniona zostanie kolejna darmowa aktualizacja (Conflict) rozszerzająca tryb Dark Zone PvP. Na tym, rzecz jasna, się nie skończy. Dodatkowo twórcy przewidzieli dzienne i tygodniowe wyzwania i misje.

Gracze The Division doczekają się również płatnych rozszerzeń DLC. Pierwsze – Underground – pojawi się już w czerwcu i doda nową arenę zmagań: podziemia Nowego Jorku. Na temat dwóch kolejnych rozszerzeń wiadomo na razie niewiele. Potwierdzono jedynie, że Survival zadebiutuje latem, a Last Stand – zimą.

Premiera gry The Division już w najbliższy wtorek, 8 marca. Platformy docelowe to pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Polygon

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darmowe - dodatkowa 10 min misja.
  Płatne - rozszerzenie mapy o Brooklyn z trailer'a E3.
 • avatar
  Serio? You dont say !
  To było tak pewne jak to że będzie kolejny Far Cry...
 • avatar
  Zrobili duża i dobrze przemyślana mapę, ale powiedzieli sobie że tak tanio jej nie sprzedadzą, wiec pocięli ją na 4 części i sprzedadzą 2 razy drożej mówiąc że do dodatki które wymagały czasu i dodatkowej pracy...

  Dlatego produkty ubisoftu przestały mnie interesować...
 • avatar
  Jeśli premiera jest w najbliższy wtorek to raczej 8 marca, a nie 8 kwietnia.
  Zaloguj się
 • avatar
  Darmowe rozszerzenia? Ależ owszem że będą!
  Tylko kupcie nasz produkt - tako rzecze Ubisoft.
 • avatar
  Ktoś tu dobrze przewidział, że będą dodawali w DLC kolejne lokacje...