Gry

The Division doczeka się filmu - kto zagra?

z dnia 2016-08-03
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Całkiem ciepło przyjęta gra The Division doczeka się ekranizacji. Firma Ubisoft ogłosiła dwa pierwsze nazwiska z obsady.

Choć nie spełniła wszystkich pokładanych w niej nadziei, gra The Division naprawdę okazała się dobrą (dla wielu – zaskakująco dobrą) produkcją. To spory projekt Ubisoftu, dlatego też tytuł jest mocno rozwijany …i na tym zdecydowanie się nie skończy. Francuzi zapowiedzieli właśnie oficjalnie, że powstaje film oparty na tej historii.

Nie wiadomo jeszcze kiedy film The Division trafi na ekrany kin, ale za to poznaliśmy dwa pierwsze nazwiska, której pojawią się w jego obsadzie. W rolach głównych zobaczymy Jake’a Gyllenhaala (znanego między innymi z filmów Bogowie ulicy, Wolny strzelec i Kod nieśmiertelności) oraz Jessicę Chastain (Interstellar, Wróg numer jeden, Marsjanin).

The Division film aktorzy

Przypominamy też, że już pod koniec tego roku na ekrany kin wejdzie film na podstawie innej gry Ubisoftu – Assassin’s Creed z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Trwają również prace nad ekranizacjami gier Splinter Cell, Ghost Recon, Watch Dogs i Rabbids.

Źródło: UbiBlog

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zagrał też w filmie Pojutrze
 • avatar
  Jake Gyllenhaal jest chyba najlepszym możliwym wyborem do tego filmu i nie jest już nowicjuszem jeśli chodzi o filmy na podstawie gry. Jake Gyllenhaal ma już na koncie bardzo udany debiut aktorski i w współpracę właśnie z Ubiusoftem przy produkcji "Książę Persji: Piaski czasu" trochę siara że tego nie wiecie ;-) Ale co ja tam wiem ;-)
 • avatar
  Jake to jeden z lepszych aktorów, na ten moment widzę tutaj dwóch aktorów, którzy według mnie by utaj pasowali i jest nim właśnie Jake i Tom Hardy :)
 • avatar
  Jake Gyllenhaal...czyli możemy być pewni co najmniej niezłego filmu.
  Choć wolałbym Butlera ;). Tylko, że on będzie teraz pewnie ratował Berlin.
 • avatar
  Mi w tym filmie najlepiej by pasował Bogusław Linda.....
 • avatar
  Ja to bym wziął jeszcze Karolaka...
 • avatar
  słabo to widze, bardzo słabo
  Zaloguj się
  -2