Na topie

Wideorejestrator Transcend DP100 - wideo zza kierownicy w Full HD

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Rejestratory samochodowe

Poza wysoką rozdzielczością, DrivePro 100 oferuje także nagrywanie nocą i we mgle oraz automatyczne wykrywanie kolizji.

Transcend DrivePro 100

AA

Dziś nie trzeba już chyba nikomu tłumaczyć zalet posiadania wideorejestratora w samochodzie. Przede wszystkim takie nagranie pozwala udowodnić swoją niewinność. Nie ma też co udawać – jakość wideo nie jest bez znaczenia. Odpowiednią gwarantować ma nowy wideorejestrator firmy Transcend – DrivePro 100.

Wideorejestrator Transcend DrivePro 100 został wyposażony w przysłonę f/1.8 i charakteryzuje się stosunkowo szerokimi kątami widzenia – 130 stopni. Urządzenie umożliwia nagrywanie obrazu o rozdzielczości Full HD (1080p) ze stałą szybkością 30 klatek na sekundę, jak również wykonywanie fotografii.

Obiektyw wideorejestratora Transcend DrivePro 100 został skonstruowany z 7 soczewek – 6 szklanych i jednej z filtrem podczerwieni. Dzięki temu nagrania mają być wysokiej jakości nie tylko w idealnych warunkach, ale też w nocy i podczas mgły. 

Warto zwrócić uwagę również na wbudowany litowo-polimerowy akumulator. Dzięki temu, nawet po wyłączeniu silnika samochodu, wideorejestroator nie przestanie nagrywać. W trybie zasilania bateryjnego kamera jest w stanie zapisać do pół godziny materiału wideo.

Transcend DrivePro 100 został także wyposażony w trójosiowy czujnik wstrząsów. W przypadku wykrycia ruchu (przypuszczalnie: kolizji), automatycznie uruchomiony zostanie tryb nagrywania awaryjnego. Wówczas minuta (30 sekund przed i 30 sekund po) materiału będzie chroniona przed nadpisaniem.

Transcend DrivePro 100 wygląd

W zestawie z wideorejestratorem znajdziemy też aplikację DrivePro PC Tool. Służy ona do sortowania i przeglądania plików z kamery na komputerze z systemem Windows. Możliwe jest też zapisywanie pojedynczych klatek wideo.

Poniżej możecie zobaczyć przykładowe nagranie prezentujące wideo z rejestratora Transcend DrivePro 100:

Cena wideorejestratora Transcend DrivePro 100 została ustalona na 340 złotych. Producent dołącza też do zestawu kartę pamięci microSDHC Class 10 MLC o pojemności 16 GB.

Źródło: Transcend

Odsłon: 11785 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij

Rejestratory samochodowe w marketplace

  1. atx_maniek
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2014-11-13 08:29

   A właściwie G1WH bo G1W miał podobno problemy z kartami sd klasy 10. Ja aktualnie mam G1WH i karte toshiby 16GB klasy 10 (z biedronki) i działa

   Skomentuj

   1. atx_maniek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-11-13 08:31

    PS. Kupiona na 209 zł w Polsce ze sklepu internetowego ze słowem "vat" w adresie

    Skomentuj

   1. XaRaDaS
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-11-12 21:08

    Trzeba pamiętać, że może pierwowzór ma jakąś jakość, a po podróbkach już nie koniecznie, do tego są kopiowane parametry, a podzespoły już nie i są wsadzane tanie zamienniki, często o gorszych parametrach.

    Skomentuj

     1. XaRaDaS
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-11-13 10:42

      Nie, pierwowzór to jedna fabryka stworzyła, a 20 innych kopiuje. Znam specyfikę ich produkcji, jak i mam kontakt z Chińczykiem, on zajmuje się wyszukiwaniem produktów i sprawdza ceny, a do mnie przesyła próbki, które potem należy sprawdzić. Już nie raz miałem, że kilka szt. "tego samego" produktu z różnych fabryk różniły się jakością wykonania. U nich nie problem jest zamówić w jednej fabryce elektronikę w drugiej obudowę, a w garażu to poskładać i potem sprzedawać, a pośredników jest tam mnóstwo, często podających się za producenta.

      Skomentuj

 1. martjak
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2015-05-18 08:36

  Chciałabym przetestować ten wideorejestrator. Jest taki malutki, że wcale nie przeszkadzałby w aucie. Ja teraz mam vordon i też jestem bardzo zadowolona bo też dobrze się sprawuje. Pozdrawiam

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!