Gry

W Ace Combat 7 zagramy na PS4, Xbox One i PC

z dnia 2017-01-26
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Najnowsza odsłona kultowej serii lotniczej Ace Combat trafi nie tylko na PlayStation 4, ale też na Xbox One i PC.

Seria Ace Combat bawi wirtualnych pilotów już od ponad dwudziestu lat. W tym roku na rynku pojawi się jej siódma główna odsłona. I to na wszystkich kluczowych platformach.

Gra Ace Combat 7: Skies Unknown została zapowiedziana w 2015 roku wyłącznie na PlayStation 4. Dziś jednak otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że tytuł ten trafi również na pecety oraz konsole Xbox One. Nastąpi to jeszcze w tym roku.

Ace Combat 7 screen

Nowa odsłona kultowej już serii wrzuci graczy do kokpitów zaawansowanych myśliwców. Twórcy obiecują „niezapomniane doświadczenia z walk powietrznych za sprawą fotorealistycznej grafiki, pasjonującej akcji podniebnych walk oraz mnóstwa autentycznych i futurystycznych konstrukcji samolotów, które składają się na przejmujący wątek fabularny”. 

Pozostając w temacie fabuły, Skies Unknown będzie bezpośrednią kontynuacją historii opowiedzianej w wydanym 10 lat temu Ace Combat 6: Fires of Liberation. Nacisk na fabułę ma być ponownie bardzo duży, podobnie jak na zręcznościowy charakter rozgrywki. Wszystko to zaś w ładnej oprawie wizualnej, będącej wynikiem wykorzystania silnika Unreal Engine 4. 

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: Bandai Namco, Cenega

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dobrze, ze twórcy wrócili z realnego świata w poprzedniej części do fikcyjnych państw z dziwnym sprzętem, jak latające lotniskowce :)

  To była ta magia Ace Combat - szturm na olbrzymie działa, walki przy latających lotniskowcach... to było takie bez sensu, ze aż cudowne :)

  Nie mogę się doczekać :)
 • avatar
  No prosze kolejny konsolowy exik ląduje na PC. A pecetowy rynek mial niby tak umierać, a tu po exach z xboxa wpadają exy z ps4. Czyli co, na ps4 można bedzie polatać w medium low, a na PC w ultra 4K :D
 • avatar
  I tak najlepsza była 3.
 • avatar
  No jestem ciekaw jak będzie się spisywać na Joyu :)