Na topie

Wielkie święto graczy w październiku - WGW 2017 zapowiedziane

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Warsaw Games Week 2017 Producenci: Activision Cenega Microsoft SONY Ubisoft

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 odbędzie się w połowie października. Na liście wystawców: Sony, Microsoft, Ubisoft, Activision i Cenega.

 • Wielkie święto graczy w październiku - WGW 2017 zapowiedziane
A A

Ponad 24 tysiące odwiedzających i lista wystawców, na której pojawiły się firmy Cenega, Ubisoft, Sony (PlayStation) i Microsoft (Xbox). To najlepiej pokazuje, że Warsaw Games Week 2016 było imprezą dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Tym bardziej ekscytująca jest zapowiedź, że wydarzenie powróci w tym roku.

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 odbędzie się w dniach 13-15 października. Lokalizacja się nie zmienia i jest nią warszawska hala EXPO XXI. W stolicy miłośnicy elektronicznej rozrywki będą mogli zobaczyć i zagrać w najnowsze gry oraz wziąć udział w turniejach e-sportowe i licznych atrakcjach dodatkowych.

WGW PS

Swoją obecność na WGW 2017 potwierdziło już pięciu gigantów – Sony, Microsoft, Ubisoft, Cenega oraz Activision. Przywiozą oni ze sobą swoje nowości wydawnicze (między innymi Call of Duty: WWII i nowe gry z serii LEGO) oraz zorganizują turnieje i konkursy.

WGW LEGO

Atrakcji będzie oczywiście dużo więcej, ale konkretny są na razie tajemnicą. Te będą ujawniane stopniowo, by podgrzewać atmosferę.

Byliście w ubiegłych latach? Wybieracie się w tym roku?

Źródło: Mindspot, Warsaw Games Week

Odsłon: 3139 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Ster85
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-11 11:43

  Byłem rok i dwa lata temu. W tym roku już się chyba nie wybiorę, ponieważ wrażenia sprzed roku nie były już takie "wow" jak za pierwszym razem.

  Skomentuj

 2. Antiax
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-11 12:29

  Za dużo ludzi, za mało miejsca, a czekanie godzinami, żeby sprawdzić coś naprawdę interesującego jest mało zachęcające więc ja w tym roku odpadam.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!