Na topie

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku - cena i data premiery

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zbiorcze wydanie Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Dla niecierpliwych przygotowano przedsprzedaż.

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku - cena i data premiery
A A

Już jakiś czas dowiedzieliśmy się, iż  Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się edycji GOTY. Dziś ujawnione zostały wszystkie najważniejsze informacje z tym związane.

W sklepie cdp pojawił się Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku. Poznaliśmy dzięki temu ceny pakietu. W przypadku wersji PC koszt zakupu wynosić ma 129,99 złotych. Właściciele konsol Xbox One i PlayStation 4 zapłacić będą musieli natomiast 169,99 złotych.

Zamówienia przedpremierowe można już składać, wysyłka rozpocznie się 29 sierpnia. Światowa premiera planowana jest na 30 sierpnia.

Czego oczekiwać? Oczywiście samej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a także dwóch dużych rozszerzeń - Serca z kamienia i Krew i Wino, które łącznie przedłużają zabawę o około 50 godzin. Poza tym Edycja Gry Roku zawiera wszystkie mniejsze dodatki i aktualizacje wydawane na przestrzeni wielu miesięcy.


Źródło: cdp, thewitcher

Odsłon: 7580 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. Gonsiorr
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2016-08-11 22:14

    Jest moc, nie miałem wcześniej kompa na Wiedźmina więc teraz na pewno kupie.

    Skomentuj

  2. daker836
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2016-08-11 23:02

    Na to czekałem. Kupie na bank w dniu premiery!

    Skomentuj

  3. czorcik696
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2016-08-11 23:25

    Tanioszka jak na taką zawartość i jakość.

    Skomentuj

  4. PROCTON
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2016-08-11 23:30

    Jak ktoś nie grał to niezła okazja bo cena BARDZO niska jak na tego typu wydania ;)

    Skomentuj

  5. kokosnh
    Oceń komentarz:

    -16    

    Opublikowano: 2016-08-11 23:45

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Czyli jak zwykle ponad rok czekania na grywalną wersję z wszystkimi dodatkami, w trochę wysokiej cenie, ale akceptowalnej licząc dodatki.

    Tak wiem że narzekam, ale takiego BF4 można było po 15zł kupić.

    Skomentuj

    1. Blitz007
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2016-08-12 02:23

      No nie wiem, nie wiem...
      Ja W3 kupiłem w okolicy premiery na PS4 i spędziłem z nim ponad 400 godzin. Do tego kolekcjonerkę dodatkow na premiery kupowane. Jak dla mnie to jest chora okazja. Po prostu za tanio. Pokaż mi inną grę, która zajmuje 400, jest tak dobra i kosztuje grosze.

      Skomentuj

    2. Stashqo
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-08-12 09:09

      Haha, rok po premierze to BF4 kosztował grubo ponad 100zl bez dlców, ba! połowa z nich jeszcze chyba nie wyszła a sama gra przez półtora roku była niegrywalna z powodu spieprzonego netcode. Słaba zarzutka :)

      Skomentuj

  6. abukiewicz
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-08-12 06:23

    Mogliby przy okazji zrobić promocje na same dodatki. Bo sprzedają je razem za 99zl, a osobno jeszcze drożej...

    Skomentuj

  7. szczablik
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-08-12 07:40

    Shut up and take my money! ;-)

    Skomentuj

  8. Po1nter
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-08-12 08:57

    Czemu inni niw biorą z nich przykładu? EA to już z cenami przechodzi ludzkie pojęcie. 180 gra świeża80 sesson pass. 200 parę kolekcjonerka bez gry no wtf.

    Skomentuj

  9. Po1nter
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-08-12 08:58

    X2

    Skomentuj Historia edycji

  10. Eneek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-12 14:52

    Czy ta GOTY jest na płycie? Nie bardzo mam jak to ściągnąć, bo mam limit i wolałbym kupić to na płycie i dostać w dniu premiery.