Na topie

Windows 10 Anniversary Update - znamy dokładną datę premiery

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Systemy operacyjne

Kategoria: Komputery Oprogramowanie Systemy operacyjne Tematyka: Windows 10 Producenci: Microsoft

Ogromna aktualizacja systemu Windows 10 coraz bliżej. Windows 10 Anniversary Update trafi w nasze ręce na początku sierpnia.

  • Windows 10 Anniversary Update - znamy dokładną datę premiery
A A

Windows 10 już wkrótce obchodzić będzie pierwsze urodziny. Już od dawna sugerowano, że właśnie w ich okolicach pojawi się Windows 10 Anniversary Update i tak właśnie będzie. Poznaliśmy dokładną datę premiery tego pakietu.

Windows 10 Anniversary Update udostępniony zostanie 2 sierpnia, a zatem kilka dni po tym, jak Microsoft świętować będzie rok obecności systemu na rynku. Jak zresztą się chwali, już teraz pod kontrolą Windows 10 działa ponad 350 milionów urządzeń na całym świecie. Użytkownicy spędzili przy nowej platformie łącznie ponad 135 miliardów godzin.

Zapewne większość z Was już o tym słyszała, ale wypada przypomnieć, iż Windows 10 Anniversary Update to największa aktualizacja przygotowana dla omawianego systemu. Zawierać będzie nie tylko szereg poprawek, ale również istotne nowości, które odczuć mają zarówno indywidualni jak i biznesowi użytkownicy. Przede wszystkim pojawi się wsparcie Windows Ink, przeglądarka Edge oraz Cortana wzbogacone zostaną o kolejne funkcje, powiększy się też oferta Windows Store.

Źródło: blogs.windows, mspoweruser

Odsłon: 9460 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-06-30 13:51

      aero? śmiech na sali. oni sobie nawet nie radzą z wydajnością po rozmyciu pod paskiem zadań :)

      Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-06-30 13:54

      jeszcze co do aktaulizacji. ale będzie jazda i słusznego hejtu na necie w sprawie co komu znowu nie działa

      Skomentuj

  1. kropak
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2016-06-29 15:27

    A najważniejsze ... pojawi się więcej ofert w sklepie ms i reklam hahahaha brawo ty!

    Skomentuj

      1. kropak
        Oceń komentarz:

        -13    

        Opublikowano: 2016-06-29 17:56

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Chopie te badziewie miałem już na kompie gdy ty jeszcze pieluchę w zębach nosiłeś więc nie zaskoczysz mnie takimi wpisami i wspomnisz me słowa, zapisz je... że obudzisz się któregoś razu z ręką w nocniku dzięki temu suuuper systemowi :D

        Skomentuj

    1. veluk
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-06-29 20:23

      Byłem w tym śmiesznym sklepie kilka razy i nigdy nie widziałem reklamy.
      W ogóle po co komu to, to nie wiem...

      Skomentuj

  2. Atak Snajpera
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-06-29 15:58

    Dobra passa tego virusa już się skończyła jakiś miesiąc temu
    http://gs.statcounter.com/#os-ww-weekly-201616-201625

    Za miesiąc będzie hamulec ręczny.

    Skomentuj

  3. arnakus
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-06-29 18:21

    Windows NT 3.51 i NT 4 miał 6 service packów, Windows 2000 - 4, Windows XP - 3, Vista - 2, Windows 7 - 1. Od Windows 8 nie ma SP. Chcesz mieć ulepszony system - kup nowy. I love M$ - niestety nie odwzajemniają mi.

    Skomentuj

      1. kropak
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-06-29 22:01

        Boisz się jednak mnie :D co nie zmienia faktu, że win 10 to kupa. Tak się czasem zastanawiam czy win 10 wzoruje się na antku czy odwrotnie bo jedno warte drugiego.

        Skomentuj

  4. blackmark
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-03 21:59

    A dlaczego nie mówi się, że po upływie miesiąca po "darmowej" przesiadce na dziesiątkę traci się licencję na poprzedni system? Dlaczego nie mówi się, że jak np padnie dysk czy procek i sie go wymieni to już nie zainstaluję tej samej dziesiątki bo już licencja nie będzie zgodna z naszym sprzętem? Świetny myk Microsoft zrobił... zarobi na nowych licencjach więcej niż jakby nie robił darmowej przesiadki i warunki licencji były takie jak w 7 czy 8.