Na topie

Xiaomi Mi 6 doczekał się tańszej wersji

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Xiaomi

Nowa wersja Xiaomi Mi 6 wyposażona została w skromniejsze zasoby pamięci RAM. Reszta specyfikacji pozostaje bez zmian.

  • Xiaomi Mi 6 doczekał się tańszej wersji
A A

Xiaomi Mi 6 to dobrze znany także na naszym rynku smartfon, który cieszy się opinią jednego z najbardziej przystępnych cenowo flagowców. Wydatek faktycznie nie jest tu duży, przynajmniej jeśli spojrzeć na większość bezpośrednich konkurentów. Producent postanowił jednak jeszcze tę kwestię poprawić.

Przynajmniej w teorii. Pochwalił się bowiem, iż wprowadza do sprzedaży Xiaomi Mi 6 w cenie niższej o 200 juanów, czyli około 110 złotych. Kwota, którą można już zauważyć. Zapewne domyślacie się jednak, iż kryje się za tym pewna korekta specyfikacji.

Tańsza wersja Xiaomi Mi 6 wyposażona została w 4 GB pamięci RAM (zamiast 6 GB). Jednocześnie zaoferuje 64 GB pamięci wewnętrznej.

Xiaomi Mi 6 4 GB

Reszta parametrów pozostaje zgodna z tym, co otrzymujemy w pierwotnej wersji. To przede wszystkim 5,15-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz podwójny aparat 2x 12 Mpix.

Czy nowa wersja wypada, w relacji cena-możliwości, bardziej interesująco?

Źródło: Xiaomi

Xiaomi Mi 6

Cena od 1 998.00 do 1 999.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 5590 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. R2rr0
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-11-07 17:34

    Całkiem spoko, 4 GB wystarczają jak się nie jest maniakiem cyferek.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-08 13:29

      dla maniaków cyferek jest jeszcze 2k PLN :)

      Skomentuj

  2. wojciechu15
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-11-07 17:38

    Spoko opcja. Sam osobiście bym chyba się skusił na tą wersję gdyby można było 100zł zaoszczędzić. Nie sądzę by 6 giga było mi do czegokolwiek potrzebne.

    Skomentuj

  3. TheMaverickMX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-07 18:34

    Wiadomo kiedy wejdzie do sprzedaży? Bo obecnie planuje kupić Mi5s na IBG, ale jak wyjdzie tańsza wersja Mi6 to może bardziej opłacą się ja będzie?

    Skomentuj

    1. Preston2009
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-07 22:15

      Mi5s ma dużo błędów w sofcie. Poczekaj albo kup inny model.

      Skomentuj

  4. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-11-07 19:48

    Ale przepraszam, że co? Jeśli wersja 6GB kosztuje nieco ponad 1800, a wersja 4GB będzie kosztować 1700, to różnica w cenie przy tym poziomie cenowym jest prawie żadna (5.5% różnicy).
    Co innego, gdyby telefon kosztował 800, to faktycznie te 110 mniej byłoby znaczące.
    Moim zdaniem jeśli ktoś ma 1700 na wydanie na telefon, to i 1800 się znajdzie.

    Skomentuj

    1. wojciechu15
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-11-07 22:19

      I tak i nie. Z jednej strony masz rację, bo kupujący telefon za 1700 zł na pewno ma 100 by dołożyć do droższej wersji, z drugiej jednak po co przepłacać za coś, czego kompletnie się nie odczuje? Poza tym tu 100, tam 100 i po pół roku rozsądnych zakupów masz np weekend w górach nie tracąc nic z funkcjonalności urządzeń które zakupiłeś.




      Skomentuj

  5. shamoth
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-11-08 10:47

    Kurna, liczyłem że przynajmniej dodadzą B20 a tu bez zmian... Telefon nadal fajny ale tylko w aglomeracjach. Poza nimi w dłuższych trasach ot po prostu zwykły telefon bez netu...

    Skomentuj

    1. fenrir123
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-08 14:00

      Czy to B20 jest tak potrzebne? Miałem M5 i żadnego problemu z netem nie miałem, nawet u moich rodziców na wiosce pod Krk.
      Sporo jeździłem, ale jedynie po woj Śląskim i też no problem.

      4 gb ramu...to zdecydowanie wystarczy, mój P10 też tyle ma i rzadko kiedy przekracza 3gb, o limicie nie wspominam nawet.

      Skomentuj

    2. indianad
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-10 07:43

      Bzdura... Bzdura po stokroć! B20 to tylko pewien zakres częstotliwości. Mieszkam na wiosce, mam Redmi 4 Pro i LTE śmiga u mnie bez większych problemów. Pamiętaj, że LTE to nie jedyny internet jaki masz w telefonie. Na H+ też spokojnie możesz komfortowo oglądać filmiki na YouTube w FullHD.

      Skomentuj

  6. Fenio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-09 09:32

    Smartfon w takiej cenie bez wodoszczelności jest nieporozumieniem.

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-01 17:04

      Nieporozumienie to Galaxy A5 2017 wodoszczelny w cenie Xiaomi Mi6 6/128GB.