Na topie

Polska gra Yet Another Zombie Defense HD debiutuje na Xbox One

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry Xbox One

Dostępna od kilku miesięcy w wersji na PC gra Yet Another Zombie Defense HD zadebiutowała dzisiaj na Xbox One. To polska produkcja, w której cel jest tylko jeden: jak najdłużej przetrwać w czasach zombiekalipsy.

 • Polska gra Yet Another Zombie Defense HD debiutuje na Xbox One
A A

Posiadacze konsol Xbox One mają kolejną okazję, by sprawdzić, czy zdołają przetrwać w czasach zombiekalipsy. Na rynku zadebiutowała gra Yet Another Zombie Defense HD, za którą odpowiada krakowskie Awesome Games Studio.

Cel gry jest jeden: przetrwanie. Aby sobie je zapewnić, należy nie tylko pakować ołów w ciała nieumarłych, ale też wykazać się zmysłem taktycznym podczas tworzenia schronu. „Zbuduj barykady i umocnienia, kup broń palną i amunicję, ustaw wieżyczki strzelnicze i przeżyj tak długo jak to tylko możliwe” – takie właśnie wyzwanie stawiają twórcy.

YAZD screen

W Yet Another Zombie Defense HD czekają trzy tryby rozgrywki: Obrona, Niekończąca się noc i Deathmatch oraz trzy formy zabawy: solo, lokalny co-op i sieciowy co-op dla maksymalnie czterech graczy. Krakowianie obiecują również wiele rodzajów broni do wyboru oraz przyjemną dla oka i ucha oprawę. O tym ostatnim można się przekonać już oglądając zwiastun…

Yet Another Zombie Defense HD – premierowy zwiastun gry na Xbox One:

Wygląda to na bardzo przyjemną produkcję na leniwe popołudnie albo też na przerwę między zabawą przy „poważniejszych” tytułach. Jeśli macie ochotę na roztrzaskanie kilku głów, przyszykujcie 18 złotych i ruszajcie do sklepu Xbox. Jeśli nie wiecie, gra jest również od prawie roku dostępna na Steamie – teraz trwa Letnia Wyprzedaż, podczas której można zdobyć egzemplarz za symboliczne 2,50 zł.

Źródło: Awesome Games Studio

Odsłon: 2893 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. wisnia_pc
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-26 09:20

  Szczerze to gra nijaka ratuje ją cena. Wygląda jak nisko budżetowiec, który jest zrobiony przez jedną osobę w miesiąc w programie do tworzenia gier typu Construct.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!