Smartfony

Z Face Unlock skorzystamy także na OnePlus 3 i OnePlus 3T

opublikowano przez w dniu 2018-01-13

Rozpoznawanie twarzy będzie domeną nie tylko OnePlus 5 i OnePlus 5T. Producent wprowadzi to rozwiązanie do starszych smartfonów.

Wśród nowości, jakie przyniósł OnePlus 5T znalazła się między innymi funkcja Face Unlock. Przyjęto ją bardzo ciepło, podobnie jak fakt, że grono osób mogących z niej korzystać będzie ostatecznie zdecydowanie większe niż przypuszczano.

Jeszcze pod koniec grudnia producent obiecał, iż Face Unlock trafi na OnePlus 5. Od razu zaczęły pojawiać się sugestie, że funkcja ta mogłaby zostać zaimplementowana także w starszych smartfonach i okazały się one bardzo trafne.

Carl Pei, współzałożyciel OnePlus, potwierdził w wywiadzie dla CNET, iż z Face Unlock skorzystamy także na starszych modelach - OnePlus 3OnePlus 3T. Jak stwierdził, „nie ma powodu blokowania dostępu do funkcji, które można łatwo zaimplementować”.

Nie podano konkretnego terminu, ale właściciele OnePlus 3 i OnePlus 3T nie powinni długo czekać na omawianą nowość.

Źródło: CNET

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Ciekawo jak to będzie działać, chętnie przetestuję
  • avatar
    Najśmieszniejesze że ostatnio jest taki lekki hype na face unlock, wielka nowość którą wszyscy chcą mieć ;) a to "cudo" miałem na starym galaxy S2 :P
  • avatar
    I to się nazywa podejście do klienta. Nie to co iphone, pewnie według apple do starszych modeli od ip x implementacja takiego rozwiązania nie jest możliwa, każą sobie płacić 5k za taki "ficzer" :D