Laptopy

Zazdrosny HP okaże się lepszy od Apple?

z dnia 2009-11-05
Dawid | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

HP wzorując się na MacBooku zdecydował się stworzyć notebooka Envy 14. Envy w języku angielskim oznacza m.in. zazdrość. Czyżby producent pozazdrościł firmie Apple jej sukcesów?

Obecnie o najnowszym "dziecku" HP wiadomo, że będzie posiadało 14-calowy ekran i najprawdopodobniej mobilny odpowiednik procesora Intel Core i5. Wiadomo również, że na rynek trafią dwie wersje “Envy 14-1000″ - nie są znane jeszcze ich specyfikacje. Wiemy jednak, że mają one wypełnić lukę pomiędzy dostępnymi już modelami HP Envy z 13,1-calowym ekranem i Envy 15". Pierwszy z modeli wyposażono w znany już procesor Intel Core 2 Duo, a drugi w najmocniejszy chip ze stajni Intel, Core i7.

Notebook trafi do sprzedaży najwcześniej w pierwszym kwartale 2010 roku. Ceny jak na razie nie podano.

Szczegółowe dane na temat starszych modeli HP Envy możecie znaleźć na stronach hp.com - Amadis, dziękujemy za sygnał. :)

"Zazdrośnik" prezentuje się dość okazale

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: slashgear.com, notebookreview.com

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Raczej ten HP ma wzbudzać zazdrość...
 • avatar
  Fajny ale zobaczymy czy jest tak dobry jak pojawią się w sprzedaży.
 • avatar
  To cena może być problemem, Apple AIR to najtańszy i jedyny w tej klasie notebook. Apple AIR jako jedyny cieńki lapek ma core2duo+GF9400, droższy Adamo, ma nieporównywalnie gorsze parametry.

  Ten lapek może kosztować 10k, więc wciąż apple jest bezpieczny, bo jest poprostu znacznie tańszy.
 • avatar
  zbyt dużo błedów i niedoróbek w tekście a tutaj jest wszystko ładnie opisane naprawdę polecam. http://www.shopping.hp.com/webapp/shopping/series_can.do;HHOJSID=sLzpKypLQr0Gpnr4vXkTBV2491nkgn7wvvhc0V2JGpJGRM2BR9gb!960928989?storeName=computer_store&landing=notebooks&a1=Category&v1=ENVY&jumpid=in_R329_prodexp/hhoslp/psg/notebooks/ENVY
  Zaloguj się
 • avatar
  Apple to Apple i żadne HP nie będzie lepszy.
  Zaloguj się
 • avatar
  Albo mi się wydaje, albo laptop na zdjęciu jest wklejony. Jakoś perspektywa mi nie pasuje i to że jest trzymany jedną ręką gdzieś po prawej stronie. :P