Komentarze

 • Brzydka ona, brzydki on... Co wyjdzie z połączenia Tesli Cybertruck i iPhone'a 11 Pro?

  Ocena komentarza: 1
  fajnie, że ktoś w końcu pomyślał o ochronie wyświetlacza, ale po rozłożeniu, nie wygląda to funkcjonalnie..
  cenę też sobie wymyślili chyba z "cyberprzestrzeni"

  9

 • Zostało 100 sekund do apokalipsy. Przesunięto wskazówkę Zegara Zagłady bliżej północy

  Ocena komentarza: 0
  @Tomasz Duda specjalistów z dziedzin potrzebnych przy polityce. Ludzi posiadających prawdziwą wiedzę, a nie znajomego w rządzie. Wzorując się na Polsce, koryto 460 posłów zamienić na 10 tęgich umysłów. Z 460 osób znajdzie się bardzo duży odsetek, wręcz można powiedzieć że większość, która da się przekupić, czy to premią, czy podwyżką, czy ziemią.. Przy 10 osobach jeśli jedna jest niepewna, można bardzo szybko to wykryć i pozbyć się jej z grona osób decyzyjnych..

  34

 • Japoński miliarder szuka partnerki życiowej na wyprawę dookoła Księżyca ze SpaceX

  Ocena komentarza: 0
  W dzisiejszych czasach, gdzie każdy praktycznie potrafi grać aktorsko, gość powinien zorganizować coś jak było w Charlie i fabryka czekolady ;)
  Niby konkurs na zwiedzanie jego firmy, przesiać wtedy laski łase na hajs i ostateczna zwyciężczyni dowiedziałaby się że lecą w kosmos i tyle..

  W tym przypadku, zgłosi się pół Chin, Japonii, Wietnamu i co tam jeszcze jest "skośnookie*", niektóre napędzane wizją wielkich pieniędzy i sławy na insta, inne popchane przez rodzinę - "bo taki mąż to skarb", a szare myszki szczerze interesujące się światem, pomaganiem i tym kosmosem zostaną w domu i dalej będą patrzeć w gwiazdy.. ;)

  *nie jestem rasistą, wyrażenie nie ma za zadanie nikogo obrazić, jestem ze wsi i nie mam pojęcia jak inaczej ich nazwać :D

  13

 • Japoński miliarder szuka partnerki życiowej na wyprawę dookoła Księżyca ze SpaceX

  Ocena komentarza: -1
  gold digger to raczej panny które odrzucają cię jak widzą, że jesteś zwykłym gościem, ale jak masz ferrari to jednak już nie mają chłopaka i mogą się z tobą poznać..

  tutaj to się raczej nie sprawdza, bo wszyscy wiedzą z góry że gość jest miliarderem..

  13

 • Intel wyjmuje (asa/piekarnik) z rękawa - nadchodzi Core i9-10990XE z TDP 380 W?

  Ocena komentarza: -1
  Intel po wielu latach dostrzegł potencjał w rynku Antarktydzkim oraz Arktyce i postanowił produkować procesory, które poza standardowym zastosowaniem będę służyły także do ogrzewania iglo, podgrzewania mięsa fok oraz morsów, oraz suszenia ubrań.. W zestawie poza procesorem, komin wyprowadzający nadmiar ciepła na zewnątrz a także metalowe druty do wywieszenia prania lub mięsa ;)

  33

 • Benchmarkowy Kalendarz Adwentowy rusza 1 grudnia - 24 konkursy ze świetnymi nagrodami

  Ocena komentarza: 0
  @nevermind @rezet12 spokojnie, to tylko sarkazm, a w konkursie chętnie będę brał udział :)

  17

 • Po co oponom łączność 5G? I dlaczego będziemy chcieli, by nasze ją miały?

  Ocena komentarza: 4
  Wszystko fajnie. Niedługo potem zaczną przesyłać informację o dokładnym położeniu, prędkości, a następnie mandacik będzie przychodził na e-mail, na podstawie odczytu z opon :) Ahh ta technologia..

  19

 • Benchmarkowy Kalendarz Adwentowy rusza 1 grudnia - 24 konkursy ze świetnymi nagrodami

  Ocena komentarza: 15
  Tak jest! Kolejny rok w którym nadzieja będzie we mnie umierać systematycznie, aż do ogłoszenia wyników ostatniego z konkursów! Juhu! Nie mogę się doczekać :D

  17

 • Nowy Half-Life zapowiedziany przez Valve (ale to nie ten Half-Life, na który czekamy)

  Ocena komentarza: 1
  Po dzisiejszej aktualizacji CS-a, jestem całkowicie zniechęcony do tej firmy.. Skiny do postaci? Serio... Valve... Nie sądziłem, że aż tak nisko upadną i będą chcieli, aż tak tłuc kasę na tym wszystkim.. CS stał się konikiem Gabena, dzięki skrzynkom i towarzyszącemu im BOOM-owi na rynku gier.. Tyle openingów, tyle kupionych kluczy i serio skiny dla postaci? Dla mnie ta firma upadła i jedyny powód dlaczego korzystam z platformy Steam są gry od innych wydawców.. A co do samego "nowego" HL. Fajnie, że rozwijają VR i chcę dożyć czasów kiedy będzie możliwe wykorzystanie tego jak w filmie - PlayerOne.. No ale większość graczy pewnie się zawiodła, tyle lat czekania na Half Life 3 a dostajemy jakieś wypociny na które będzie mogła sobie pozwolić bardzo mała grupa graczy...
  Nie pozdrawiam Gabena...

  7

 • Testujemy potwora! Intel Core i9-9900KS - nowy władca na gamingowym tronie

  Ocena komentarza: 3
  @Mar3k czemu z góry zakładasz, że AMD będzie gorszym monopolistą od Intela? Aktualne podejście do klienta z ich strony jest bardzo dobre, wypuszczają dobre procesory i coraz lepsze karty graficzne i to w rozsądnej cenie. Gdybym był monopolistą, szanowałbym klienta końcowego, bo dzięki niemu, byłbym monopolistą. To tylko gdybanie, ale takie jest moje myślenie.. Lisa Su została umieszczona na równi z innymi docenianymi w branży dyrektorami jak: Jeff Bezos z Amazon, Robert Iger z Disney oraz Satya Nadella z Microsoft. Dyrektor NVIDII wyleciał z zestawienia. Więc są przetasowania zarówno na rynku procesorów jak i kart graficznych. AMD wraca do swojej świetności i liczę na to, że Intel może nie od razu żeby upadł, ale by oddał samodzielnie przyznaną sobie koronę i uznał wyższość.. ;)

  33

 • Testujemy potwora! Intel Core i9-9900KS - nowy władca na gamingowym tronie

  Ocena komentarza: -6
  Ja bym na miejscu Intela wynajął jakichś szpiegów, żeby podpatrzyli pracę inżynierów z AMD i zaczęli to wprowadzać u siebie haha :)

  To fantastyczne jak w ciągu ostatnich lat, Ryzeny zjadły Intela i zrzuciły go z tronu.. Kiedyś Intel wypuszczał procesor dawał swoją cenę - wszyscy brali, nikt nie narzekał bo nie było alternatyw.. Aż się łezka w oku kręci, jak patrze na ceny - i7-6700K - kiedyś 1900 zł, dziś około 1500 :D można kupić za tą kwotę już 9gen najmocniejszą i7 ;)
  Intel was (na szczęście nie mnie) "dymał - lekko mówiąc" przez tyle lat, więc mam nadzieję że ta firma będzie szła ku upadkowi. Pozostałem wierny AMD, zatrzymałem się na FX-8350, aż do pierwszych Ryzenów. Wszyscy grali w najnowsze tytuły, a ja ogrywałem cs:go w 70 klatkach, ale było warto! :)

  Pięknie będzie patrzeć jak Intel po raz kolejny strzela sobie w kolano, podczas premiery 10gen.
  Jak myślicie, tonący brzytwy się złapie i Intel będzie chciał "bliżej współpracować" z AMD?

  Materiał nie powstał przy współpracy z firmą AMD.

  33