Komentarze

 • Benchmarkowy Kalendarz Adwentowy rusza 1 grudnia - 24 konkursy ze świetnymi nagrodami

  Ocena komentarza: 0
  @nevermind @rezet12 spokojnie, to tylko sarkazm, a w konkursie chętnie będę brał udział :)

  14

 • Po co oponom łączność 5G? I dlaczego będziemy chcieli, by nasze ją miały?

  Ocena komentarza: 3
  Wszystko fajnie. Niedługo potem zaczną przesyłać informację o dokładnym położeniu, prędkości, a następnie mandacik będzie przychodził na e-mail, na podstawie odczytu z opon :) Ahh ta technologia..

  19

 • Benchmarkowy Kalendarz Adwentowy rusza 1 grudnia - 24 konkursy ze świetnymi nagrodami

  Ocena komentarza: 15
  Tak jest! Kolejny rok w którym nadzieja będzie we mnie umierać systematycznie, aż do ogłoszenia wyników ostatniego z konkursów! Juhu! Nie mogę się doczekać :D

  14

 • Nowy Half-Life zapowiedziany przez Valve (ale to nie ten Half-Life, na który czekamy)

  Ocena komentarza: 1
  Po dzisiejszej aktualizacji CS-a, jestem całkowicie zniechęcony do tej firmy.. Skiny do postaci? Serio... Valve... Nie sądziłem, że aż tak nisko upadną i będą chcieli, aż tak tłuc kasę na tym wszystkim.. CS stał się konikiem Gabena, dzięki skrzynkom i towarzyszącemu im BOOM-owi na rynku gier.. Tyle openingów, tyle kupionych kluczy i serio skiny dla postaci? Dla mnie ta firma upadła i jedyny powód dlaczego korzystam z platformy Steam są gry od innych wydawców.. A co do samego "nowego" HL. Fajnie, że rozwijają VR i chcę dożyć czasów kiedy będzie możliwe wykorzystanie tego jak w filmie - PlayerOne.. No ale większość graczy pewnie się zawiodła, tyle lat czekania na Half Life 3 a dostajemy jakieś wypociny na które będzie mogła sobie pozwolić bardzo mała grupa graczy...
  Nie pozdrawiam Gabena...

  7

 • Testujemy potwora! Intel Core i9-9900KS - nowy władca na gamingowym tronie

  Ocena komentarza: 3
  @Mar3k czemu z góry zakładasz, że AMD będzie gorszym monopolistą od Intela? Aktualne podejście do klienta z ich strony jest bardzo dobre, wypuszczają dobre procesory i coraz lepsze karty graficzne i to w rozsądnej cenie. Gdybym był monopolistą, szanowałbym klienta końcowego, bo dzięki niemu, byłbym monopolistą. To tylko gdybanie, ale takie jest moje myślenie.. Lisa Su została umieszczona na równi z innymi docenianymi w branży dyrektorami jak: Jeff Bezos z Amazon, Robert Iger z Disney oraz Satya Nadella z Microsoft. Dyrektor NVIDII wyleciał z zestawienia. Więc są przetasowania zarówno na rynku procesorów jak i kart graficznych. AMD wraca do swojej świetności i liczę na to, że Intel może nie od razu żeby upadł, ale by oddał samodzielnie przyznaną sobie koronę i uznał wyższość.. ;)

  33

 • Testujemy potwora! Intel Core i9-9900KS - nowy władca na gamingowym tronie

  Ocena komentarza: -6
  Ja bym na miejscu Intela wynajął jakichś szpiegów, żeby podpatrzyli pracę inżynierów z AMD i zaczęli to wprowadzać u siebie haha :)

  To fantastyczne jak w ciągu ostatnich lat, Ryzeny zjadły Intela i zrzuciły go z tronu.. Kiedyś Intel wypuszczał procesor dawał swoją cenę - wszyscy brali, nikt nie narzekał bo nie było alternatyw.. Aż się łezka w oku kręci, jak patrze na ceny - i7-6700K - kiedyś 1900 zł, dziś około 1500 :D można kupić za tą kwotę już 9gen najmocniejszą i7 ;)
  Intel was (na szczęście nie mnie) "dymał - lekko mówiąc" przez tyle lat, więc mam nadzieję że ta firma będzie szła ku upadkowi. Pozostałem wierny AMD, zatrzymałem się na FX-8350, aż do pierwszych Ryzenów. Wszyscy grali w najnowsze tytuły, a ja ogrywałem cs:go w 70 klatkach, ale było warto! :)

  Pięknie będzie patrzeć jak Intel po raz kolejny strzela sobie w kolano, podczas premiery 10gen.
  Jak myślicie, tonący brzytwy się złapie i Intel będzie chciał "bliżej współpracować" z AMD?

  Materiał nie powstał przy współpracy z firmą AMD.

  33