Gry

(Intrygujące) A Plague Tale: Innocence na nowym wideo

przeczytasz w 1 min.

Już w przyszłym miesiącu będziemy mogli zagrać w A Plague Tale: Innocence. Na razie wzruszającej przygodówce osadzonej w XIV-wiecznej Francji możemy przyjrzeć się na nowym materiale wideo.

W A Plague Tale: Innocence studio Asobo przedstawia opowieść o uciekającym rodzeństwie, które ufać może tylko sobie. Przenosi nas do Francji z XIV wieku, której mieszkańcy zmagają się z czarną śmiercią – plagą dżumy roznoszonej między innymi przez wszędobylskie szczury. Przede wszystkim walce z nimi poświęcony został nowy materiał wideo opublikowany na kanale Focus Home Interactive.

Ten materiał to 8-minutowy zapis rozgrywki prezentujący etap, którego wcześniej nie mieliśmy okazji oglądać. Film pokazuje przy okazji, że sposobów na radzenie sobie ze szczurami będzie co najmniej kilka, ale też, że w pewnych określonych sytuacjach, krwiożercze gryzonie mogą stawać się sprzymierzeńcami głównej bohaterki, której imię to Amicia. 

Arsenał protagonistki to kolejne, na co pozwala rzucić okiem ten nowy materiał. Składają się na niego przede wszystkim: proca, kamienie i pochodnia. Sama walka nie będzie jednak głównym elementem rozgrywki – ta koncentrować będzie się przede wszystkim na eksploracji świata i odkrywaniu (czy też: pisaniu) dalszych losów rodzeństwa oraz próbach przetrwania w tych nieprzyjaznych realiach. 

A Plague Tale: Innocence – gameplay (8 minut):

Gra A Plague Tale: Innocence już 14 maja zadebiutuje w trzech wersjach: na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Focus Home Interactive

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!