Oprogramowanie

Adobe wypuszcza beta wersję nowego Dreamweavera

przeczytasz w 0 min.

Producent oprogramowania postanowił zakończyć miesiąc w mocnym stylu. Adobe planuje wypuszczenie w ostatnich dniach maja aż trzech nowych wersji swoich flagowych programów. Póki co będą to publiczne beta wersja takich aplikacji jak: Dreamweaver (projektowanie stron), Fireworks oraz Soundbooth. Każdy z programów można będzie pobrać ze strony producenta. Adobe najwyraźniej uznał, że nim przedstawi finalną wersje pakietu Creative Suite (zbiór wspomnianych aplikacji), da szerokiemu gronu możliwość sprawdzenia co nowego przygotował dla użytkowników wcześniejszych wersji Dreamweavera i nie tylko.

Wszyscy użytkownicy, którzy zdecydują się na pobranie testowych wersji będą mieli 48 godzin na zapoznanie się z ich możliwościami. Nie da się ukryć, że jest to niewielka ilość czasu aby dokładnie móc przyjrzeć się oprogramowaniu. Lepiej będą mieli właściciele wcześniejszej wersji pakietu Adobe Creative Suite, dla których możliwość testowania została wydłużona aż do czasu pojawiania się finalnej wersji pakietu – czyli do końca maja. Jeśli chcecie sami sprawdzić możliwości nowego Dreamweavera, to polecamy zapoznanie się ze stroną labs.adobe.com, na której znajdziecie nie tylko oprogramowanie ale i dodatkowe informacje.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Witam! Zajmuję się projektowaniem stron internetowych. Moja strona: www.adamkupis.pl Ostatnio miałem okazję testować oprogramowanie Adobe Dreamweacera CS4 i przyznam, że po mimo wielu możliwości jakie daje to jest dość cięzki w obsłudze, np. produkty Microsoftu do projektowania stron są przyjemniejsze w obsłudze, ale nie są z kolei rozwijane, tylko stoją w miejscu. Które oprogramowanie lepsze. Co o tym sądzicie?

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login