• benchmark.pl
  • E3
  • E3 2017: Twórcy Saints Row chwalą się nową grą - Agents of Mayhem
Gry

E3 2017: Twórcy Saints Row chwalą się nową grą - Agents of Mayhem

przeczytasz w 1 min.

O Agents of Mayhem słyszeliśmy już wielokrotnie, a teraz możemy dokładnie przyjrzeć się temu, co nowa gra ekipy Volition ma do zaoferowania.

Przy okazji Saints Row ekipa Volition udowodniła, że potrafi robić zwariowane gry akcji, które nawet jeśli nie wyglądają najlepiej, to potrafią rozbawić i wciągnąć jak mało co. Świeżutki zapis rozgrywki z najnowszego dzieła tego studia – Agents of Mayhem – pozwala wierzyć, że nie inaczej będzie tym razem.

W przeznaczonym dla jednego gracza Agents of Mayhem będziemy eksplorować futurystyczny Seul i wraz z pozostałymi agentami wykonywać misje, których ostatecznym celem jest wykurzenie z koreańskiej metropolii członków tak zwanej ligi złych dżentelmenów. 

Dynamiczna, zabawna i klimatyczna – te trzy słowa najlepiej chyba opisują grę Agents of Mayhem, w której będziemy musieli jak najlepiej wykorzystać konkretne umiejętności poszczególnych postaci. O tym, jak tytuł ten prezentuje się w akcji, możecie przekonać się, oglądając najnowszy zapis – o, ten:

Gra Agents of Mayhem zmierza na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. Jej premiera odbędzie się już niedługo, bo 18 sierpnia. Zapisujecie tę datę do terminarza?

Źródło: IGN

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    drcocaina
    3
    Jakoś cały czas ta "nowa" marka od nich do mnie nie przemawia. Nieustannie odnoszę wrażenie już gdzieś to widziałem w grze nie widzę nic co by przykuło moją uwagę w przeciwieństwie do SR 2 lub 3.