Gry komputerowe

Agony Unrated ze zwiastunem - premiera jeszcze w październiku

przeczytasz w 1 min.

Agony Unrated zadebiutuje 31 października. Tylko na PC. Właściciel konsol nie powinni robić sobie nadziei.

Trudno pokusić się o stwierdzenie, iż Agony okazało się sukcesem. Nie bez powodu pojawiły się zresztą informacje o kłopotach Madmind Studio oraz anulowaniu prac nad Agony Unrated. Okazuje się jednak, że ostatecznie zostaną one dokończone.

Informacje na ten temat pojawiły się już kilka dni temu. Dziś opublikowany został natomiast zwiastun je potwierdzający. Agony Unrated (na PC, na platformie Steam) zadebiutuje 31 października. Można przypuszczać, że celowo wybrano Halloween. Czy trzeba będzie zapłacić? Tak. Właściciele standardowej wersji otrzymają rabat w wysokości 90%. Nie ma szans na to, aby Agony Unrated zawitało na konsole.


Co warte podkreślenia, jako wydawca widnieć będzie tutaj najprawdopodobniej nie Madmind Studio, ale Tomasz Dutkiewicz. Dlaczego? Nie wiemy. Dodajmy jednak, że mowa tutaj o dyrektorze kreatywnym Madmind Studio.

Wypada też wyjaśnić, o czym tu mowa. Agony Unrated to gra w wydaniu nieocenzurowanym, zawierającym sceny, które pierwotnie twórcy musieli usunąć by gra przeszła przez sito PEGI i została dopuszczona do premiery.

Źródło: Agony Game

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    2
    Tej gry to chyba nic nie uratuje, po prostu jest kiepska i niedopracowana.