Gry

Akcja Watch Dogs 3 może rozgrywać się w Londynie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Ubisoft narobił sporo zamieszania ostatnią aktualizacją Watch Dogs 2.

Z serią Watch Dogs nie trzeba sympatyzować, ale musi ona budzić na tyle duże zainteresowanie, że Ubisoft ani myśli o jej zakończeniu. Przeciwnie, bardzo możliwe, że pracuje już nad kolejną odsłoną.

Co najciekawsze, o pojawienie się takich domysłów postarał się sam producent. Wszystko za sprawą ostatniej aktualizacji Watch Dogs 2. Przynosi ona nie tylko poprawki, ale również alternatywne zakończenie gry.

Scena pojawiająca się po wykonania ostatniej misji mogłaby zepsuć niektórym zabawę, dlatego też nie wypada jej dokładnie opisywać. Zainteresowani mogą zapoznać się z poniższym akapitem treści i materiałem wideo.

Można zdradzić tyle, że treść zakończenia sugeruje rozszerzanie się grupy DedSec i jej działalność w nowych miejscach, między innymi w Europie. Dodatkowo zauważyć można nazwę pliku dźwiękowego 51.462014,-0.112504.wav. Przenosząc to na mapę Europy otrzymujemy współrzędne Londynu.


Oczywiście nie należy traktować tego jako oficjalnej zapowiedzi. Z drugiej strony producenci dość często sugerują coś w podobny sposób. Z jakiś czas wszystko się zapewne wyjaśni.

Źródło: youtube - Frenzy

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DelianoCarl
  a głównym bohaterem będzie Mohammed z Pakistanu. :)
  7
 • avatar
  grc1987
  W nowej części bohaterem będzie imigrant posługujący sie Samsung Note 7... ;)
  5
 • avatar
  Konto usunięte
  Najpierw zrobią 4 potem 3
  2
 • avatar
  kuba223
  Niech najpierw zrobią dobrą 2-kę to to co wyszlo to jakas porazka...
  -1
 • avatar
  Marucins
  To kiedy ta 3 cześć? :)
  -3
 • avatar
  MaxDamageDA
  Jedynki nawet nie odpaliłem. Dwójkę pograłem na siłę ze 3 podejścia. Zrobiłem parę misji, pobawiłem się gadgetami. 80% drzewka umiejętności uznałem za bezużyteczne / nieciekawe. Zrobiłem latadełko, zwiedziłem nim pół miasta i więcej do gry nie wróciłem...